|
شناسه خبر: 10117

درباره رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان

 

مجموعه رسانه های تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان با اهداف تخصصی عام المنفعه از سال 92 تا به امروز، فعالیت‌های علمی، فرهنگی، خبری، پژوهشی و رسانه ای بیشماری انجام داده است.

پایگاه اینترنتی مددکاری اجتماعی ایرانیان در سال 1392 با هدف ایجاد بانک اطلاعات جامع و روزآمد مقالات، با دسترسی آسان، رویه یکسان و رفع محدودیت های شکلی، زمانی و سازمانی موجود - معرفی متخصصین، پژوهشگران و اساتید در حوزه های تخصصی مددکاری اجتماعی جهت تقویت حقوق معنوی - فراهم نمودن بستری برای جریان سازی و مدیریت محتوای مددکاری اجتماعی جهت جلوگیری از تضییع منابع مادی و معنوی جامعه مددکاران اجتماعی ایران، در روندهای تکراری و کلیشه ای کنونی - ایجاد زمینه مساعد برای بومی سازی مددکاری اجتماعی در کشور - گسترش پایگاه های مجازی در حوزه مددکاری اجتماعی ایران ایجاد گردید.

مجموعه رسانه های تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان با اهداف تخصصی عام المنفعه از سال 92 تا به امروز، فعالیت‌های علمی، فرهنگی، خبری، پژوهشی و رسانه ای بیشماری انجام داده است.

رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان

 

راه اندازی و ایجاد اولین باشگاه تاب آوری کشور و نیز خانه تاب آوری ایرانیان از سال 1393 با هدف ساماندهی عملکرد رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان در حیطه موضوعات علمی پژوهشی و آموزشی حوزه تاب آوری، از رکوردهای مهم ثبت شده در کارنامه عملکرد این رسانه می باشد.

رسالت اصلی و کاملا اثبات شدهء مجموعه رسانه های تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان، بهره مندسازی جامعه مددکاران اجتماعی کشور از تمامی ظرفیتها و پتانسیل های موجود در این مجموعه رسانه ها بعنوان یک تریبون اثرگذار، برای آزادسازی صداهای نهفته در بطن این جامعه صنفی تخصصی و نیز همراهی در تمامی مراحل سخت شغلی حرفه ای بعنوان یک رسانه حامی می باشد.

 

کتابهای انتشاریافته توسط رسانه تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان

فعالیت مهم دیگری که در رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان قابل توجه بوده است نگارش 5 کتاب مهم در حوزه های مختلف مرتبط با مددکاری اجتماعی می باشد.

1-کتاب مجموعه یادداشتها و مقالات مددکاران اجتماعی ایران به مناسبت ماه جهانی مددکاری اجتماعی سال 2015

2-کتاب مجموعه یادداشتها و مقالات کارزار رسانه ای مددکاران اجتماعی ایران با موضوع ضرورت حمایت اجتماعی از معتادین بهبودیافته در سال 1394

3- کتاب مجموعه یادداشتها و مقالات پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران

4- کتاب مجموعه یادداشتها و مقالات حرکت رسانه ای نقش فوریتهای اجتماعی در بلایای طبیعی

5-کتاب باشگاه تاب آوری؛ مشتمل بر مجموعه یادداشتها، مفالات و پژوهش های با محوریت موضوعی تاب آوری

14

باشگاه و خانه تاب آوری ایرانیان

 

وبسایت مددکاری اجتماعی ایرانیان

کلیه اهداف وبسایت مددکاری اجتماعی ایرانیان، بوسیله بازوان توانمند آن یعنی مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران، پایگاه اطلاع رسانی مددکاران اجتماعی ایران و نیز پایگاه انگلیسی مددکاری اجتماعی ایرانیان دنبال می‌شود. به بیان ساده‌تر، چند روح در یک بدن که همان رسانه مددکاری اجتماعی ایرانیان است، جمع شده‌اند تا رسانه اثرگذار و مطمئن جامعه مددکاران اجتماعی کشور باشند.

15

بنیانگذار رسانه تخصصی – مردمی مددکاری اجتماعی ایرانیان، دکتر جواد طلسچی یکتا (با رزومه مختصر: مددکار اجتماعی و دکتری مدیریت راهبردی و سازمانی کوچینگ، مولف، مترجم و مدرس کشوری حوزه تاب آوری و مددکاری اجتماعی- مدیر ارزش آفرین در نخستین جشنواره جایزه ملی آرمان برتر سال 1397) می باشند و کلیه هزینه های حفظ و نگهداری این رسانه از آغاز فعالیت تا به امروز که بسیار هم قابل توجه می باشد توسط ایشان مدیریت می گردد.

نشانی های اینترنتی مهم  در مجموعه رسانه های مددکاری اجتماعی ایرانیان

www.iraniansocialworkers.ir

www.iraniansocialworkers.ir/site

www.socialwork2015.ir

en.iraniansocialworkers.ir

 

تهیه شده در واحد روابط عمومی مجموعه رسانه های تخصصی مددکاری اجتماعی ایرانیان

 

ارسال نظر