|
شناسه خبر: 10210

شامپو سبغ برای چی خوبه ؟

 

شامپو سبغ به عنوان یکی از جدید ترین و محبوب ترین محصولات گیاهی برای درمان ریزش مو معرفی شده است.اما یکی از مهمترین سوالاتی که برای کاربران به وجود می‌آید این است که شامپو سبغ برای چی خوب است. در این پست به صورت تخصصی به پاسخ این سوال که شامپو سبغ واسه چی خوبه پرداخت میشود.

یکی از مهمترین خواص درمانی این شامپو کنترل ریزش موها و توقف ریزش مو می باشد.شامپو سبغ گیاهی سرشار است روغن های مفید برای کنترل ریزش مو و تقویت آن ها می باشد .همانطور که می دانید هنگامیکه موهای شما شروع به ریزش کند فولیکول آنها ضعیف شده و نازک شدن موهای که از مهمترین علائم ریزش مو و ضعیف شدن ساقه مو می‌ باشد.

 روغن کندش یکی از بهترین و قویترین روغن های گیاهی برای تقویت موها می باشد که در این شامپو مورد استفاده قرار گرفته است و این ترکیبات بی نظیر ضمن افزایش نرمی و شانه پذیری موها به توقف ریزش مو بسیار کمک ‌می‌ کند.

روغن رزماری خود سرشار از انواع ویتامین ها و آنتی اکسیدان های مفید برای مو ها می باشد که در بسیاری از شامپو های درمانی و سرم های ضد ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد. روغن کندش که یک گیاه هندی است موجب تقویت فولیکول مو و احیای فولیکول هایی که به تازگی از بین رفته اند می شود.بنابر این خرید شامپو سبغ راه درمانی مناسبی برای انواع مشکلات مو هاست. این روغن گیاهی باعث قطع شدن ساقه موها و افزایش سرعت رشد مو نیز می شود. روغن بادام نیز علاوه بر تقویت موها یک نرم کننده بی نظیر طبیعی به شمار می رود.اما علاوه بر درمان ریزش مو شامپو سبغ برای چیزهای دیگه ای هم خوب است.

 

شامپو سبغ برای خارش سر خوب است

شامپوی گیاهی صبغ برای افرادی که دچار خارش پوست کف سر هستند مفید است.استفاده از روغن های گیاهی ذکر شده در این شامپو موجب تسکین التهابات کف سر میشود که روغن رزماری نقش بسزایی در این ایفا می کند.اما در نظر داشته باشید که ممکن است هنگام استفاده از این شامپو کمی احساس خارش بکنیم که طبیعی است.

شامپو سبغ برای شپش مو مفید است

از دیگر ترکیبات به کار رفته در این شامپوی کاملاً گیاهی روغن اسپند است.روغن اسپند نقش بی‌نظیری در از بین بردن شپش و تخم شپش دارد و شپش موی سر مخصوصاً در فصول تابستان می‌تواند آزاردهنده باشد. همچنین درمان شپش نیز نیاز به استفاده از روش های تخصصی دارد و شامپو سبغ برای شپش می تواند به عنوان یک راهکار کمکی درمانی استفاده شود.

4

شامپو سبغ برای شوره سر هم خوب است

پوسته پوسته شدن کف سر و شوره ای که از مشکلات آزار دهنده می باشد. استفاده از این شامپو می تواند در درمان پوسته پوسته شدن کف سر و شوره موها بسیار مفید باشد.شوره ها انواع مختلفی دارند و شوره های چرب و خشک درمان‌ های متفاوتی دارند و شامپوهایی که به صورت تخصصی برای شور فرمول شده‌ اند نیز متفاوت است.اما به طور کلی استفاده از این شامپو می‌تواند در کاهش شوره بسیار موثر باشد. زیرا ترکیباتی مثل روغن بادام و رزماری اثر نرم کنندگی و ضدالتهاب برای پوست کف سر به همراه دارد.کالامال این محصول را با ضمانت ارائه می کند.

افزایش سرعت رشد مو

این شامپوی بی نظیر می‌تواند سرعت رشد موهای شما را افزایش دهند. زیرا سرشار از مواد معدنی ویتامین ها و آنتی اکسیدان های مورد نیاز مو می باشد که برای تقویت ساقه مو و همچنین فولیکول مو بسیار موثر هستند. انواع روغن های گیاهی به کار رفته در این شامپو نیاز است تا به هنگام استفاده به مدت ۵ دقیقه باید روی سر بماند تا بتواند جذب پوست سر شده و خواص درمانی خود را به فولیکول مو برسانند.

5

همانطور که دیدید شامپو سبغ برای مشکلات مختلف مو خوب است و می توانید برای درمان شپش شوره و ریزش مو و خارش کف سر از این شامپو استفاده کنید.

 

ارسال نظر