|
شناسه خبر: 5517

راهنمای خرید لباس سگ و گربه توسط فروشگاه پت شاپ مانا ارغوان

در زمان های قدیم نگهداری از سگ و گربه، دارای ارزش منفی بود، اما با گذشت زمان این باور تغییر کرد و بیشتر افراد بر این باورند که نگهداری از این حیوانات مهربان، بسیار مورد احترام است.

این حیوانات نیز مانند انسان ها لباس های مخصوص دارند و کسانی که قصد دارند از این حیوانات نگهداری کنند، باید این لباس ها را خریداری کنند.

صاحبان حیوانات خانگی از جمله گربه ها و سگ ها برای خریداری لباس گربه و لباس سگ ، باید به فروشگاه پت شاپ مراجعه کنند.

در فروشگاه پت شاپ تمام وسایل مورد نیاز برای حیوانات خانگی یافت می شود.

فروشگاه پت شاپ به دو صورت حضوری و آنلاین می باشد که شما می توانید به یکی از این دو صورت خرید خود را انجام دهید.

7

ما در این مقاله اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهیم، تا شما متوجه شوید که برای سگ و گربه خود باید چگونه لباسی را خریداری کنید.

امیدواریم که تا انتهای این مقاله ما را همراهی فرمایید.

لباس مناسب برای گربه خانگی

برخی بر این باورند که لباس پوشاندن بر تن حیوانات ، عملی تزیینی و اشتباه است. اعتقاد این افراد بر این باور است که حیوانات خانگی نباید مانند انسان ها رفتار کنند و مانند آن ها لباس بپوشند. اما این باور تماما غلط است و توسط بسیاری از افراد رد شده است.

شما در خرید لباس گربه باید نکاتی را در نظر داشته باشید تا بتوانید لباسی را برای گربه خود خریداری کنید که این حیوان هیچ آسیبی از لباس نبیند و لباس راحتی را داشته باشد.

در انتخاب لباس گربه صاحبان این حیوانات مهربان باید دقت داشته باشند که این لباس ها راحتی داشته باشند. همواره اولین اولویت در خرید لباس گربه ، راحتی لباس است.

لباس های تنگ و تزیینی از فعالیت های گربه شما جلوگیری می کند و این باعث ناخوش بودن گربه می شود، پس بهتر است که از خرید لباس گربه تنگ خودداری نمایید.

8

یکی دیگر از نکات مهم در خریداری لباس گربه ، امنیت لباس است. شاید بگویید که امنیت در لباس به چه معناست؟

ما در جواب سوال شما می گوییم که حیوانات علاقه زیادی به بازی کردن و جویدن دارند، پس بهتر است که لباس گربه که شما برای حیوان خانگی خود خریداری می کنید، دارای منگوله و وسایل تزیینی نباشد، زیرا ممکن است این حیوان این منگوله ها و یا وسایل تزیینی را بجود یا بخورد و باعث شود که به سلامتی گربه آسیب جدی برسد.

تمام حیوانات مانند انسان ها نر و ماده دارند و همواره صاحبان این حیوانات در خرید لباس گربه ، به نر بودن یا ماده بودن گربه توجه ویژه ای دارند و لباس گربه را طبق این جنسیت ها خریداری می کنند.

لباس برای گربه ماده

با توجه به اینکه گربه ها دارای نژاد ها گوناگون و اندازه های متفاوتی هستند، ممکن است که صاحبان این حیوانات برای خرید لباس گربه ، کمی سردرگم باشند.

شما در خرید لباس مناسب برای گربه ماده باید قبل از خرید ، اندازه دقیق گربه را به دست آورید.

لباس این حیوانات باید دارای طرح های ساده باشند، زیرا این حیوانات طاقت تنگ بودن لباس ندارند، زیرا مانع فعالیت و تحرک آنها می شود و از آن جا که گربه ها حیوانات بازیگوشی هستند، ممکن است که از این لباس های تنگ و آزاردهنده استقبال نکنند.

البته یکی دیگر در لباس گربه این است که لباس گربه شما نباید گشاد نیز باشد، زیرا ممکن است در هنگام تحرک و فعالیت این حیوانات بر زیر پای این حیوانات قرار گیرد و باعث آسیب دیدن این حیوانات شود.

لباس برای گربه نر

حیوانات هم مانند انسان ها متوجه تغییرات آب و هوا یا سردی و گرما هوا می شوند. به خصوص گربه ها که حیوانات خانگی هستند و بیشتر زمان خود را در خانه به سر می برند.

پس شما در خرید لباس گربه نر باید دقت داشته باشید که لباسی که خریداری می کنید، مناسب آب و هوا و با توجه به سردی یا گرمای هوا باشد.

بهتر است که قبل از خرید لباس گربه نر در رابطه با نژاد ، شرایط جسمانی ، شرایط آسایش حیوان خانگی و ... گربه خود اطلاعاتی را به دست آورید.

خرید لباس گربه ارزان

فروشگاه پت شاپ مانا ارغوان لباس های گربه ارزان قیمت با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد. جنس این لباس ها از کیفیت بسیار بالایی است و شما می توانید با توجه به اندازه و نژاد گربه خود یکی از لباس های موجود در فروشگاه پت شاپ خریداری کنید.

ارزان و مناسب بودن این قیمت ها به معنای بی کیفیت بودن نیست بلکه فروشگاه پت شاپی که به دنبال دیده شدن و عرضه خدمات مناسب به افراد باشد، قیمت های ارزان ترین را نسبت به سایر فروشگاه ها ارائه می کنند که فروشگاه پت شاپ مانا ارغوان نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد.

لباس مناسب برای سگ خانگی

9

در خرید لباس سگ نیز مانند خرید لباس گربه ، مهمترین معیار و فاکتور، راحتی سگ است.

سگ حیوان بسیار بازیگوش و با فعالیت بالا است و شما نباید لباسی را برای این حیوان خانگی خریداری کنید که مانع از فعالیتش شود. توجه داشته باشید که سگ خانگی شما در هنگام به تن داشتن لباس باید بتواند به راحتی بدود، راه برود، بنشیند و بپرد و یا هر فعالیت دیگری را داشته باشد.

در خرید لباس سگ خانگی شما با دقت داشته باشید که حیوانات تحرک بسیاری دارند و قطعا این لباس ها دارای کیفیت بالایی باشند.

اگر لباس سگ دارای کیفیت پایینی باشد، مطمئن باشید که این لباس بعد از چند بار مصرف کردن، قطعا پاره یا آسیب خواهند دید، پس حتما در خرید لباس سگ با کیفیت و مرغوب دقت ویژه ای داشته باشید.

لباس برای سگ ماده

11

طراحی لباس سگ شما باید به گونه ای باشد که باعث آسیب دیدن حیوان خانگی شما نشود.

شاید صاحبان سگ ها و حیوانات خانگی با دیدن لباس های تزیینی و جالب بسیار مجذوب لباس شوند و به اصطلاح عاشق لباس شوند، اما ما باید به شما این هشدار را بدهیم که مهمترین فاکتور در خرید لباس سگ ، راحتی حیوان در آن است. این لباس سگ تزیینی ممکن است باعث آسیب دیدن سگ شود.

برخی از این لباس ها دارای زیپ یا دکمه می باشند که ممکن است سگ آن ها را بخورد یا در هنگام فعالیت بر رو گلوی آن ها گیر کند و باعث خفگی حیوان شود، پس مراقب باشید که به حیوان خانگی خود آسیب نزنید.

لباس برای سگ نر

12

همان طور که در قبل تر گفته شد مهم ترین فاکتور و معیار در خرید لباس سگ ، راحتی و آزادی سگ در لباس است.

جنس لباس سگی که شما خریداری می کنید، بسیار مهم می باشد زیرا سگ ها همواره در حال فعالیت میباشند و این لباس ها ممکن است که در هر مکانی کثیف شوند، پس بهتر است که شما لباس هایی را خریداری کنید که دارای جنس هایی باشند که قابل شست و شو باشند.

شما با مراجعه به پت شاپ و در ارتباط بودن با فروشندگان این پت شاپ ها می توانید متوجه جنس لباس ها شوید.

اگر برای خرید لباس سگ به طور آنلاین اقدام کردید، قبل از خرید باید اطلاعات و مشخصات لباس را بخوانید تا بتوانید بهترین لباس را برای حیوان خانگی خود خریداری کنید.

خرید لباس سگ ارزان 

 

ارزان بودن لباس سگ و یا لباس گربه به معنای بی کیفیت بودن آن ها نیست. شما با صرفه جویی در هزینه ها می توانید لباس بسیار با کیفیت را با قیمت های بسیار مناسب خریداری کنید. برای خرید لباس سگ ارزان می توانید به فروشگاه پت شاپ مانا ارغوان مراجعه کنید و از جنس و کیفیت لباس ها، اطمینان خاطر شوید و قیمت های باورنکردنی را نیز مشاهده کنید که در مقایسه با سایر رقبا بسیار مناسب تر و نازل تر می باشد.

فروشگاه پت شاپ مانا ارغوان

مجموعه مانا ارغوان فعالیت خود را در سال 1399 بطور رسمی آغاز کرده است و محصولات بی نظیری را در زمینه ی

قلاده ها و لباس های پت در بازار داخلی به نمایش گذاشته است. انواع قلاده های فروشگاه پت شاپ مانا ارغوان در دو نوع چرم و برزنتی ارائه می شوند. چرم های بکار رفته از چندین نمونه گاو ، گاومیش ، بز، شتر و غیره می‌باشند ، اما به دلیل برخی ویژگی های برتر چرم‌گاومیش ترجیح داده میشود که اکثر قلاده ها از چرم گاومیش تولید شوند. این قلاده ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند، به همین علت شرکت ، کیفیت و‌ مقاومت قلاده ها را چندین سال ضمانت کرده است. از دیگر محصولات تولیدی فروشگاه پت شاپ مانا ارغوان ، انواع لباس ها و تیشرت های دخترانه ، پسرانه ، مجلسی ، تابستانه و زمستانه می‌باشد. پارچه های مصرفی معمولا : کتان نخ ظریف ، ترگال ، دورس ، تریکو، مخمل و غیره می‌باشد.  متریال بکار رفته شده در هر لباس، در بالاترین سطح کیفی خود می باشد، از جمله دکمه،  چسب ، زیپ ، توری و تمام مواردی که مورد نیاز هستند.

فروشگاه پت شاپ مانا ارغوان درصدد گسترش محصولات تولیدی خود با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت می‌باشد.

مانا ارغوان فروشگاه پت شاپ ، تولید کننده ، توزیع کننده محصولات و ملزومات دام کوچک فروشگاه پت شاپ مانا ارغوان با استفاده از بهترین متریال داخلی ، آماده ارائه بهترین محصولات داخلی با قیمتی مقرون به صرفه و کیفیتی عالی و حامی تولیدات داخلی می‌باشد. مانا ارغوان :

  • تولید کننده انواع قلاده های چرم ، برزنت ، پارچه ایی ، لباس بهاره - زمستانه - تابستانه - پاییزه
  • توزیع کننده به سراسر ایران و آماده همکاری با کلینیک،بیمارستان،داروخانه،پت شاپ و درمانگاه های دامپزشکی می‌باشد.
  • واردکننده برخی برندهای ایتالیا،ترک،تایلند،چین،هلند...
  • فروش بصورت عمده و خرده انجام میگیرد.

جهت خرید از این فروشگاه پت شاپ میتوانید به آدرس اینترنتی  https://manaarghavanpet.ir/  مراجعه کنید .

 

 

برچسب : عکس  - پت شاپ  -  فروشگاه  -  سگ  -  گربه  -  لباس

 

 

 

ارسال نظر