|
شناسه خبر: 6224

شکایت مجلس از روحانی برای حذف پرسپولیس و استقلال

حذف استقلال و پرسپولیس کار را به جاهای باریک کشاند!

نماینده مجلس اعلام کرد که خانه ملت از حسن روحانی به دلیل ترک فعل درباره دو باشگاه تهرانی استقلال و پرسپولیس که در نهایت باعث حذف آنها از آسیا شد شکایت می‌کند.

 احمد نادری" نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف نسبت به حذف استقلال و پرسپولیس از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، اعلام کرد که مجلس از حسن روحانی به دلیل ترک فعل درباره ۲ باشگاه تهرانی شکایت می‌کند.

وی ادامه داد: در سال‌های قبل بارها نسبت به حرفه‌ای شدن استقلال و پرسپولیس هشدارهای متعددی به فدراسیون فوتبال داده شده بود که علیرغم اطلاع دولت قبل از این موضوع هیچ اقدامی برای حل مشکلات این ۲ باشگاه انجام نشد.

نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد شدید نسبت به بی تفاوتی دولت روحانی نسبت به امورات کشور گفت: همان دولتی که ارز را به دلیل سیاست‌های غلط به آن قیمت بالا می‌رساند و نسبت به مشکلات کرونا برای جان و اقتصاد مردم بی تفاوت بود، درباره استقلال و پرسپولیس همانقدر بی تفاوتی از خود نشان داد که امروز هر دوی این تیم‌ها از آسیا حذف شده‌اند.

نادری از عملکرد وزرای اقتصاد و ورزش دولت روحانی انتقاد و تصریح کرد: امروز وقت آن رسیده دولت روحانی بابت تمام مشکلاتی که برای مردم ایجاد کرده پاسخگو باشد.

وی از استفاده نمایندگان از ابزارهای قانونی خود مانند کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خبرداد و گفت: نمایندگان هم از ابزارهای قانونی خود در مجلس مانند کمیسیون اصل ۹۰ استفاده خواهند کرد و هم شکایتی از حسن روحانی برای ترک فعل در این زمینه تهیه و تقدیم دستگاه قضایی خواهند کرد. نامه ای هم برای تاکید بر دادگاهی شدن حسن روحانی به قوه قضائیه خواهیم نوشت.

 

ارسال نظر