|
شناسه خبر: 9011

افزایش فالوور را با ادمین اینستاگرام تجربه کنید.

از این ناراحت هستید که در فضای آنلاین فروشی ندارید اما رقبایتان در این عرصه بسیار موفق عمل کرده اند ؟ نمی دانید چطور میتوانید شما هم مثل بقیه فروش خوبی را داشته باشید ؟ جواب سوال های شما پیش ماست. اگر می خواهید گره از کارتان در فضای مجازی باز شود پیشنهاد می شود خواندن این مقاله را از دست ندهید، چرا که پشیمان نخواهید شد.

ادمین اینستاگرام یک فرد با مهارت می باشد که در فضای مجازی فعالیت دارد، شاید برخی این فکر را داشته باشند که به تنهایی می توانند از مدیریت کردن پیج خود بر بیایند اما این تصوری کاملا اشتباه می باشد. برای اینکه بتوان در هر کاری موفق بود باید کمی هزینه کرد و از فردی که متخصص در این امور است کمک خواست.

بعضی از مردم فکر می کنند که هر چقدر افزایش فالوور داشته باشند در حوزه فروش نیز موفق خواهند بود، در اینجا به صورت 100 درصدی با این موضوع مخالفت می کنیم و برای این ادعای خود نیز سند داریم.

افزایش فالوور هیچ گونه تاثیری را روی فروش شما نخواهد گذاشت شما برای فروش باید به دنبال راهی دیگر باشید. یک ادمین پیج اینستاگرام این راه های فروش را می داند و می تواند راه میانبری برای شما در حوزه فروش باشد، پس اگر به دنبال موفقیت در این فضا هستید باید به فکر استخدام ادمین اینستا باشید.

مولفه های یک ادمین اینستا خوب در چیست ؟

نظم کاری همیشه حرف اول را در موفقیت می زند، زمانی که شما به صورت اصولی و البته با نظم باشید می توانید نظر دیگران را به خود جلب نمایید پس اولین و شاید مهم ترین شاخصه یک ادمین پیج اینستاگرام را می توان نظم در کار وی دانست.

مهارت جزء جدا نشدنی از مولفه یک ادمین اینستاگرام خوب است، منظور از مهارت تمام چیزهایی است که یک ادمین پیج باید بداند و آن را در کارش پیاده سازی نماید. داشتن مهارت همراه با چاشنی نظم می تواند یک برگ برنده برای فروش بیشتر در اینستاگرام باشد.

پست و استوری های خلاقانه هم از دیگر مواردی است که یک ادمین باید به آن آگاه باشد، خصوصا استوری این روزها جایگاه ویژه ای را بین مخاطبان اینستاکرام پیدا کرده است، استوری بر خلاف پست معمولا دست ادمین را برای بالا بردن تعامل باز می گذارد، هر چقدر که شما بتوانید مخاطبان خود را به چالش بکشید و ذهن آن ها را مشغول کنید توانسته اید در جذب مخاطب موفق عمل کنید.

انتخاب هشتگ مناسب را می توان شاه کلید راه یافتن به اکسپلور اینستاگرام دانست، تاثیری که هشتگ ها در بالا بردن تعامل دارند را نمی توان نادیده گرفت، معمولا ادمین پیج اینستا با این موضوع آشنایی دارد و می داند استفاده از کدام هشتگ ها می تواند کمک کننده باشد.

کپشن نویسی نیز یک مورد حیاتی می باشد، کپشن پست ها باید به گونه ای باشد که مخاطب ترغیب به خواندن آن شود این مورد نیاز به کمی هوش و تبحر دارد تا بدان از جه کلماتی باید استفاده کرد.

2

با ادمین اینستاگرام اولین باشید.

تا به اینجای کار متوجه شدید که وظایف ادمین اینستاگرام تخصصی می باشد و حتما برای مدیریت پیج اینستاگرام باید از یک شرکت که ارائه دهنده این خدمات می باشد کمک گرفت. این شرکت ها معمولا به واسطه اهمیتی که برای مشتریان خود قائل هستند معمولا از بهترین ادمین ها در گروه خود استفاده می کنند.

اگر هم دوست ندارید خود را درگیر با سر و کله زدن با این شرکت ها کنید و تنها نیاز به یک ادمین پیج دارید حتما به رزومه کاری آن شخص را بررسی کنید و مهارتش را بسنجید. در غیر این صورت ممکن است در انتهای کار پشیمان شوید که چرا این کار را انجام نداده اید. در این صورت تنها شخص متضرر شما خواهید بود و نمی توانید کسی رامقصر این داستان بدانید چرا که علاوه بر هزینه، وقت خود را نیز تلف کرده اید.

اگر نمی خواهید با شرکت هایی که خدمات مدیریت پیج اینستا را ارائه می دهند همکاری داشته باشید باید بدانید در این صورت خود شما باید تولید محتوا برای پیجتان را به عهده بگیرید و ادمین هیچ وظیفه ای در قبال این موضوع ندارد. اگر می خواهید خیال خود را از هر بابتی راحت کنید بهتر است این کار را به این شرکت ها بسپارید.

بی اس سایت شاه کلید مشکلات

گروه بی اس سایت در کنار شماست تا مدیریت پیج شما را با ادمین اینستاگرام ماهر و حرفه ای که دارد انجام دهد. این شرکت مجری تبلیغات در اینستاگرام نیز می باشد و می تواند مهم ترین رکن کار که همان تبلیغات است را برای شما به بهترین شکل انجام دهد. این گروه با زیر نظر داشتن پیج های پر بازده در کنار شماست تا بتوانید در فضای مجازی بهترین تبلیغات را داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توایند با کارشناسان ما در واتساب و یا تلفنی در ارتباط باشید و یا اینجا کلیک نمایید.

 

 

 

ارسال نظر