|
شناسه خبر: 9662

موفقیت در کنکور با کتاب های خیلی سبز

 

چگونه کتاب های خیلی سبز می تونه به ما کمک کنه که تو کنکور به رتبه دو رقمی برسیم؟ تو این نوشته قصد داریم ویژگی هایی از این انتشارات رو ذکر کنیم که باعث شده خیلی سبز در رده اول پر فروش ترین انتشارات کمک درسی قرار بگیره.

تاریخچه انتشارات خیلی سبز

انتشارات خیلی سبز یکی از بزرگترین انتشارات تو زمینه تالیف و چاپ کتاب های کمک درسی به شمار میاد. این انتشارات از سال 1381 مشغول فعالیت تو این عرصه است. این انتشارات اولین کتابش رو سال 81 با اسم انتشارات سبز منتشر کرد و بعد از اون به مرور زمان فعالیت هاشو گسترش داد و تو سال 87 اسمش به خیلی سبز تغییر کرد.

در حال حاضر خیلی سبز یکی از چند انتشارات برتر سطح کشور هستش که با بهره مندی از اساتید و مولف های زبده برای مقاطع و رشته های مختلف اقدام به چاپ کتاب های کمک درسی میکنه.

ویژگی های مهم خیلی سبز

کتاب های خیلی سبز دارای طراحی های به روز و زیبا، محتوای ارزشمند و کاربردی برای دانش آموزانه. چرا که توسط بهترین اساتید گردآوری شده. از طرفی تنوع زیاد برای دروس و پایه های مختلف باعث شده دانش آموز با توجه به نیازش انتخابش رو انجام بده و دستش برای خرید و تهیه کتاب باز باشه.

از طرفی بروزرسانی سالیانه محتوا با توجه به تغییرات کتاب درسی که برای دانش آموزا اهمیت زیادی داره بسیار مورد استقبال دانش آموزا و معلمین قرار گرفته.

انواع  سری کتاب های خیلی سبز

اما اگر بخوایم قبل از بررسی ویژگی های کتاب های انتشارت خیلی سبز تعدادی از بهترین کتاب های این انتشارات رو معرفی کنیم. میتونیم کتاب های زیر رو نام ببریم:

  1. ماجراهای من و درسام
  2. هفت خان
  3. فصل آزمون
  4. جمع بندی
  5. شب امتحان
  6. نردبام
  7. تیزهوشان و پیشتاز
  8. چند کنکور

خرید کتاب های خیلی سبز با تخفیف

تا اینجای کار اگه می خواید لیست دقیق عناوین کتاب های مختلف خیلی سبز رو ببینید و بتونید اون هارو با تخفیف ویژه سفارش بدید می تونید روی لینک زیر کلیک کنید:

https://medabook.com/brand/خیلی-سبز/

ویژگی کتاب های انتشارات خیلی سبز

کتاب های خیلی سبز بین دانش آموزان مقاطع مختلف به خاطر داشتن ویژگی های جذاب و کاربردی طرفدارای زیادی داره در ادامه قصد داریم تعدادی از ویژگی های کتاب های کمک درسی خیلی سبز رو با هم بررسی کنیم و ببینیم که دلیل این محبوبیت در واقع چه مواردیه.

محتوای آموزشی کتاب های خیلی سبز

کتاب های کمک درسی خیلی سبز از نظر محتوایی سطح خیلی بالایی دارن و دلیل اصلی این موضوع رو میشه استفاده از اساتید و مولف های درجه یک سطح کشور دونست. خیلی سبز برای تالیف اکثر کتاب های خودش از مولف هایی که بیشترین بازخورد مثبت در بین دانش آموزا رو داشتن استفاده کرده و سعی کرده که به این ترتیب رضایت دانش آموزایی که کتاب ها رو خریداری میکنن جلب کنه.

کتاب های زیست خیلی سبز

یکی از پر فروش ترین کتاب های انتشارات خیلی سبز که به واسطه محتوای قوی و ارزشمند تونسته پرفروش ترین کتاب کمک درسی لقب بگیره کتاب زیست دهم خیلی سبزه. تقریبا همه دانش آموزای رشته تجربی این کتاب رو تهیه میکنن و مطالعش می کنن.

تست های کتاب زیست دهم خیلی سبز هم در ابتدا شامل تست های آسون و آموزشی میشن و هرچی جلو میریم سخت تر میشن و در آخر هم یه سری تست های ترکیبی آورده. حتی گفته که این تست ترکیبی با کدوم یک از زیست های یازدهم یا دوازدهم ترکیب شده.

محتوایی سازگار با نیاز دانش آموز

کتاب های کمک درسی خیلی سبز از نظر محتوایی به دسته های مختلفی تقسیم میشن که دانش آموزا با توجه به نیازشون میتونن اونا رو تهیه کنن.

 برای مثال خیلی سبز، کتاب های موضوعی و جمع بندی رو با درسنامه های کاربردی برای دانش آموزایی که نیاز به آموزش بیشتر دارن تالیف و در کنارش کتاب های تست رو هم برای آشنایی بیشتر دانش آموز با سوالای کنکور منتشر و روونه بازار کرده.

لحن کتاب های خیلی سبز

لحن کتاب های کمک درسی خیلی سبز برای مقاطع، رشته ها و موضوعات مختلف ممکنه با هم تفاوت هایی داشته باشه.

 اما در اکثر مواقع خیلی سبز و مولف هایی که کتاب ها رو گردآوری کردن از لحن های دلنشین و عامیانه به جای استفاده از لحن سفت و سخت کتابی استفاده کردن تا برای دانش آموز ها خسته کننده نباشه و از مطالعه کتاب زده نشن.

همین موضوع باعث شده که دانش آموزانی که دنبال خرید کتاب های کمک درسی هستن استفاده از کتاب هایی با لحن های کتابی و جدی رو کنار بذارن و سراغ کتاب های کمک درسی خیلی سبز بیان.

صفحه بندی و ظاهر کتاب های خیلی سبز

یکی از نقاط قوت انتشارات خیلی سبز استفاده از طراحان کار بلد و حرفه ایه. اکثر کتاب های خیلی سبز طراحی های بسیار مناسبی از نظر زیبایی جلد و صفحه بندی دارن و استفاده از طرح و رنگ های مناسب باعث میشه که خوندن کتاب برای دانش آموز خسته کننده نباشه.

استفاده از کاغذ سفید

خیلی سبز برای تهیه کتاب های کمک درسیش از کاغذ های کاهی برای داخل کتاب استفاده نمیکنه و جنس صفحات کتاب های این انتشارات کیفیت مناسبی دارن که به راحتی پاره نمیشن و از بین نمیرن.

نکته دیگه در مورد طراحی کتاب های خیلی سبز اینه که به هیچ وجه سیاه سفید نیستن، یا به صورت رنگی و یا به شکل  دو رنگ چاپ و منتشر شده و در اختیار دانش آموزا قرار میگیرن.

قیمت کتاب های خیلی سبز

کتاب های خیلی سبز براساس محتوا، پایه و رشته تحصیلی قیمت های متفاوتی دارن. اما این انتشارات سعی کرده در کنار حفظ کیفیت محتوایی و ظاهر کتاب، در مقایسه با انشارات دیگه قیمت مناسبی رو برای دانش آموزایی که قصد تهیه کتاب کمک درسی دارن در نظر بگیره.

 از نظر خیلی از دانش آموزا و معلمین قیمت کتاب های خیلی سبز در مقایسه با انشارات معروف دیگه قیمت نسبتا مناسبیه و میتونه دانش آموزا رو راضی نگه داره.

تخفیف کتاب های خیلی سبز

 

انتشارات خیلی سبز در کنار ویژگی های مناسبی که بالا هم بهش اشاره داشتیم و همیشه جزو بهترین ها بوده تو عرصه تالیف و چاپ کتاب های کمک درسی. اما توی تمام سال های تحصیلی و حتی ایام مختلف تخفیفات زیادی برای دانش آموزا و کسایی که قصد دارن کتاب های این انتشارات رو تهیه کنن در نظر میگیره.

تخفیف ها روی کتاب های خیلی سبز از 15 درصد تا گاهی موارد به 35 درصد هم میرسه و این موضوع میتونه تو خرید کتاب های کمک درسی با توجه به کیفیت مناسب کتاب های این انتشارات به دانش آموزا و یا حتی معلمین کمک کنه. تا راحتر بتونن کتاب مدنظرشون رو تهیه کنن.

 

ارسال نظر