|
شناسه خبر: 9667

خرید ویلا شهرکی در شمال بهترین راه سرمایه گذاری!

 

بدون شک بسیاری از شما متقاضیان خرید ویلا در شمال هدف سرمایه گذاری دارید و به دنبال افزایش سرمایه‌تان از این طریق هستید! از طرفی همانطور که می‌دانید سرمایه گذاری زمانی سودمند خواهد بود که مستلزم صرف مبلغ زیادی نباشد یعنی شما بتوانید با همان نقدینگی که دارید یک ویلای خوب بخرید و پس از گذشت چند سال آن را با سود خوب بفروشید. بنابراین باید به دنبال ویلاهای ارزان قیمت برای خرید ویلا باشید وگرنه با خرید ویلاهای لوکس و گران قیمت سود زیادی عایدتان نخواهد شد.

در حال حاضر ویلاهای شهرکی بهترین گزینه برای سرمایه گذاری محسوب می‌شوند. البته ویلاهای شهرکی شمال کشور نه فقط برای سرمایه گذاری بلکه برای استفاده نیز کاملا مناسبند و با توجه به امکانات و ویژگی ها و از همه مهمتر قیمت مناسبشان واقعا ارزش خرید دارند.

در ادامه مطلب به چند مورد از دلایل این که چرا ویلاهای شهرکی برای سرمایه گذاری مناسبند خواهیم پرداخت و همچنین بهترین شهرهای شمالی کشور برای خرید ویلا شهرکی را معرفی خواهیم کرد پس اگر قصد خرید ویلا دارید حتما با ما همراه باشید، حتی اگر تصمیمتان بر خرید ویلا شهرکی نیست!

چرا خرید ویلا شهرکی در شمال برای سرمایه گذاری مناسب است؟

در مقدمه بحث درباره این که ویلاهای شهرکی برای سرمایه گذاری گزینه مناسبی هستند صحبت کردیم، اما درباره دلایل آن چیزی نگفتیم و به همین دلیل ممکن است برای شما سوال شده باشد که چرا ما به افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند خرید ویلا شهرکی در شمال را پیشنهاد کردیم؟!

این پیشنهاد چند دلیل دارد که مهمترین دلیل آن ارزان قیمت بودن ویلاهای شهرکی می‌باشد اما علاوه بر ارزان قیمت بودن، سرمایه گذاری بر روی این نوع ویلاها دلایل دیگری هم دارد که برخی از مهمترین این دلایل عبارتند از؛

رشد چشمگیر متقاضیان خرید ویلا شهرکی در شمال

 تصور کنید شما ویلای مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریده اید، زمانی از این ملک سود خواهید کرد که بتوانید آن را با قیمتی بالاتر بفروشید و این کار هم مستلزم وجود مشتری است و هرچه تعداد مشتری ها بیشتر باشد، ارزش ملک شما بیشتر شده و در نتیجه سود بیشتری عایدتان خواهد شد.

در حال حاضر ویلاهای شهرکی مشتریان زیادی دارند و بیش از 50 درصد متقاضیان خرید ویلا در شمال، این نوع ویلاها را ترجیح می‌دهند. با این حساب یکی دیگر از دلایل مهمی که می‌توانیم برای مناسب بودن خرید ویلا شهرکی با هدف سرمایه گذاری به آن استناد کنیم، همین مورد است.

9

                                چرا خرید ویلا شهرکی برای سرمایه گذاری مناسب است؟

 

سند دار بودن ویلاهای شهرکی

یکی از نکاتی که هنگام خرید ملک و ویلا باید به آن توجه کنید این است که آیا ملک مورد نظر سند رسمی یا هر نوع سندی که بتوان برای اثبات مالکیت به آن استناد کرد دارد یا نه. حال اگر هدف شما از خرید آن ملک سرمایه گذاری باشد که اهمیت سند دو چندان می‌شود. زیرا بدون وجود سند عملا فروش ملک خریداری شده غیر ممکن خواهد بود حتی در صورت امکان پذیر بودن هم شما موفق به کسب سود از آن نخواهید شد.

ویلاهای شهرکی معمولا دارای سندهای رسمی یا حداقل سند شورایی هستند و در غیر این صورت هم شرکت سازنده آن ها اسنادی مثل پایانکار یا مجوز ساخت را پس از معامله به شما می‌دهد تا بتوانید برای اخذ سند رسمی اقدام کنید.

فول امکانات بودن ویلاهای شهرکی

یکی دیگر از دلایل ما برای این که خرید ویلا شهرکی در شمال را به شمایی که به دنبال سرمایه گذاری هستید پیشنهاد دادیم، فول امکانات بودن این ویلاها است. منظور از فول امکانات بودن داشتن انشعابات آب، برق، گاز و وجود نگهبان 24 ساعته در شهرک و ... است که در افزایش تقاضای خرید ویلا و به طبع قیمت آن نقش دارند.

بهترین شهرهای شمال کشور برای خرید ویلا شهرکی کدام شهرها هستند؟

اکنون که به سودمند بودن خرید ویلا شهرکی پی بردید، مسلما به دنبال یافتن شهرهای شمالی کشور که این نوع ویلاها در مناطق مختلف آن ها احداث شده باشند خواهید بود. نکته مهم این که ویلاهای شهرکی امروزه در هر شهری احداث می‌شوند و شما در تمام شهرها و استان های شمال ایران قادر به یافتن این نوع ویلاها خواهید بود، اما باید توجه داشته باشید که شهر مورد نظر از نظر آب و هوایی و امکانات تفریحی و درمانی و ... از جایگاه مناسبی برخوردار باشد. زیرا در غیر این صورت هنگام فروش ویلا دچار مشکل خواهید شد و حتی سکونت کوتاه مدت در آن نیز برایتان دشوار خواهد بود.

استان مازندران در حال حاضر بهترین استان برای خرید ویلا شهرکی محسوب می‌شود که هم از نظر آب و هوا جایگاه خوبی دارد و هم از نظر امکانات رفاهی و درمانی و جاذبه های گردشگری. از طرفی این استان در فاصله‌ای نزدیک از استان تهران قرار گرفته و بنابراین می‌توان گفت موقعیت جغرافیایی خوبی هم دارد.

چمستان، نور، نوشهر، آمل، محمودآباد، سرخرود، رویان نیز از شهرستان ها و مناطق بکر و زیبای استان مازندران هستند که شما به راحتی می‌توانید متناسب با بودجه‌ای که دارید در آن ها ویلای شهرکی پیدا کنید و بخرید.

10

                                             خرید ویلا شهرکی در مازندران

 

برای خرید ویلا شهرکی در مازندران چه باید کرد؟

برای این که بتوانید با ویلاهای شهرکی استان مازندران، امکانات و قیمت آن ها آشنا شوید به یک مشاور املاک متخصص و باسابقه در زمینه خرید و فروش ویلا احتیاج دارید تا ابتدا شرایط شما را بررسی کند و سپس متناسب با شرایط و هدفی که از خرید ویلا دارید، بهترین گزینه ها را بهتان معرفی کند.

گروه مشاور املاک داماک ویلا یکی از باتجربه ترین مشاورین املاک منطقه مازندران است که اتفاقا در زمینه خرید و فروش ویلاهای شهرکی نیز تخصص و سابقه فراوان دارد. مشاورین و کارشناسان داماک ویلا در طی مشاوره تلفنی رایگان اطلاعات لازم و حدود قیمت ویلاهای شهرکی را در اختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

با کمک داماک ویلا شما حتی بدون سفر به مازندران هم می‌توانید از ویلاهای این منطقه بازدید کنید و پس از انتخاب ویلای مورد نظر و برای بازدید نهایی و تنظیم قرارداد به صورت حضوری به این منطقه بروید. امکان خرید اقساطی ویلا شهرکی در مازندران نیز از دیگر مزیت هایی است که با انتخاب داماک ویلا از آن بهره مند خواهید شد.

برای آشنایی بیشتر با گروه داماک ویلا بهتر است به آدرس سایت داماک ویلا نمایید.

 

 

 

ارسال نظر