|
شناسه خبر: 4180

آخرین اخبار اقتصادی/ ایران خودرو/ قیمت محصولات ایران خودرو؛

آخرین قیمت محصولات ایران خودرو در بازار + جدول قیمت

قیمت روز محصولات ایران خودرو در بازار اعلام شد.

ایران خودرو شرکت خودروسازی ایرانی است که دفتر مرکزی آن در تهران قرار دارد. ایران خودرو نخست «ایران ناسیونال» نام داشت و نخستین گروه تولیدات آن، گونه‌ای اتوبوس بود. ایران خودرو تاکنون در کشورهای ونزوئلا، سنگال، بلاروس، عراق، سوریه و جمهوری آذربایجان کارخانه‌هایی برای تولید خودرو احداث کرده‌ است. ایران‌خودرو، برای دومین بار است که پیش‌فروش یکساله محصولات را برگزار می‌کند. ایران خودرو ثبت‌نام مرحله جدید فروش فوق‌العاده محصولات خود را آغاز کرده است.

ایران خودرو

قیمت روز محصولات ایران خودرو در بازار

قیمت خودرو امروز شنبه بیست و هفتم شهریور نسبت به آخرین روز کاری هفته قبل، کاهش داشته است.

دنا تیپ یک، پژو پارس، تیپ‌های مختلف پژو ۲۰۶، پراید، تیبا، ساینا و کوئیک نیز بین یک تا چهار میلیون تومان از روز پنجشنبه هفته پیش قیمت کمتری دارند.

پژو ۲۰۰۸ که در اولین روز‌های شهریور رقم‌های بالاتر از یک میلیارد را به‌ثبت رسانده بود، امروز در بازار ۹۶۵ میلیون تومان ارزش دارد و افت ۲۵ میلیون تومانی را تجربه می‌کند. قیمت روز دیگر محصولات ایران‌خودرو و سایپا را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای از هر محصول داخلی دیگری کاهش قیمت بیشتری داشته و در بازار ۳۳۲ میلیون تومان قیمت خورده است. پنج میلیون تومان کمتر از هفته پیش. پژو پارس با افت چهار میلیون تومانی ۲۸۰ میلیون تومان فروخته می‌شود و کاهش سه میلیون تومانی قیمت دنا، ارزش آن را به ۳۲۸ میلیون تومان رساند.

تندر ۹۰ یکی از معدود محصولات این کارخانه است که امروز گران شده و با رشد پنج میلیون تومانی، ۳۷۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

قیمت روز محصولات ایران خودرو در بازار آزاد را در جدول زیر مشاهده کنید.

ایران خودرو

 

ارسال نظر