|
شناسه خبر: 5351

خرید عمده پودر نارگیل

خرید عمده پودر نارگیل کاری است که ممکن است دست بسیاری از تولید کنندگان محصولات مختلف را عصا کرده باشد. چرا که پیدا کردن پودر نارگیل با کیفیت کار مشقت باری است.

اما این محصول ویژگی‌هایی دارد که باعث شده در صنایع مختلف به شکل‌های گوناگون از آن استفاده شود. از این رو یافتن توزیع کننده‌‌ای که بتواند محصول اصل و با کیفیت را وارد کند؛ بسیار سخت است.

پیشگامان شیمی با آگاهی از این مشکل امروزه توانسته است این محصول را با بیشترین کیفیت و بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه کند. کافی است با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و از هر آنچه لازم است اطلاع کسب کنید.

خرید عمده پودر نارگیل خشک با طعم شناخت بیشتر

پودر نارگیل از درخت نارگیل و میوه آن گرفته می‌شود. این درخت که به نام Coconut شناخته می‌شود؛ در دسته درخت‌های نخل قرار می‌گیرد. دانشمندان معتقدند زادگاه این درخت‌ها در سریلانکا و شبه قاره هند بوده است.

جهت دریافت قیمت پودر نارگیل عمده روی لینک مربوطه کلیک کنید.

اگر بخواهیم کاربرد پودر نارگیل و درخت آن را در یک جمله خلاصه کنیم؛ می‌شود از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را می‌توان با این محصول تولید کرد!

این میوه معمولاً به عنوان یک میوه تنوع دهنده استفاده می‌شود. از این رو از نظر خواص بسیار غنی می‌باشد. عناصر بسیاری نیز دارد که باعث شده پودر نارگیل خشک در صنایع بسیاری به کار گرفته شود.

با این حال برای خرید این محصول باید با انواع آن آشنا بوده و سپس خرید کنید. تنها در این حالت است که می‌توانید آن کاربردی که انتظار دارید را به شکل حداکثری داشته باشید.

خرید عمده پودر نارگیل و انواع آن

این میوه برای اولین بار در فیلیپین پودر شده است. در این کشور پس از جداکردن قسمت سفید رنگ، آن را خشک می‌کنند. سپس به صورت پودری در آورده و استفاده می‌کنند.

جالب است بدانید که پودر نارگیل چون طی فرآیند فرآوری قرار می‌گیرد؛ غنای بیشتری نسبت به خود نارگیل پیدا می‌کند. از این رو برای خوراکی مناسب‌تر می‌شود!

پودر نارگیل در دو دسته کلی به شما عزیزان عرضه می‌شود:

کم چرب

نوع کم چرب این محصول ماندگاری بیشتری دارد. طرفداران خاص خود را نیز دارد. چرا که چربی کمتری در خود دارد. از نوع کم چرب در خوراکی‌های بسیاری استفاده می‌شود.

نوع کم چرب بیشتر کاربردهای خانگی دارد. همچنین در رستوران‌ها و کافه‌ها میتوان از این نوع استفاده کرد. بنابراین خرید عمده پودر نارگیل کم چرب چندان مرسوم نیست.

پر چرب

نوع دیگر پودر نارگیل است که به صورت خرید عمده پودر نارگیل برای تولید کنندگان عمده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول از ارزش غذایی و غنای بیشتری نسبت به نوع کم چرب برخوردار است.

عمده‌ترین کاربرد پودر نارگیل پر چرب در ایران استخراج روغن نارگیل است. صنایع شیمیایی، بهداشتی و خوراکی به ترتیب در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.

اما این نوع یک عیب بزرگ نیز دارد که آن هم ماندگاری کمتر نسبت به نوع کم چرب می‌باشد. آن هم به این دلیل است که نسبت به نوع کم چرب، روغنی‌تر می‌باشد.

خرید عمده پودر نارگیل کدام کشور بهتر است؟

همانطور که اشاره کردیم فیلیپین در دسته اولین کشورهای تولید کننده پودر نارگیل قرار دارد. با این حال امروز رقبای جدی برای این کشور پا به عرصه گذاشته اند.

سریلانکا و اندونزی امروزه به عنوان رقبای جدی فیلیپین در تولید و توزیع این محصول شناخته می‌شوند. اما انتخاب اینکه از کدام این کشورها خرید کنید برای ایرانی‌ها کمی مشکل است.

آن هم به دلیل تحریم‌هایی است که به مردم ما تحمیل شده است. با این حال بهترین و با کیفیت‌ترین پودر نارگیل امروزه توسط سریلانکا تولید می‌شود.

خرید عمده پودر نارگیل سریلانکا به دلیل کیفیت بیشتر، هزینه‌های بیشتری نیز برای تولید کنندگان به همراه دارد. اما شما عزیزان می‌توانید این محصول را با بهترین قیمت و بیشترین کیفیت از پیشگامان شیمی خریداری کنید.

خرید پودر نارگیل اصل

این ماده امروز جایگاه به خصوصی در صنایع ایران یافته است. همین مورد توجه سودجویان بسیاری را جلب کرده است. به طوریکه باید بسیار مراقب بود در دام این سودجویان نیفتاد.

این سودجویان برخی مواد شیرین کننده شیمیایی را به ترکیب اصلی اضافه می‌کنند. با این کار حجم محصول را افزایش داده میزان خلوص آن را کم می‌کنند.

با توجه به تمام این موارد بهتر است از شرکت‌های توزیع کننده معتبری که سابقه‌‌ای طولانی دارند خرید کنید. این شرکت‌ها سال هاست که در این حوزه فعالیت کرده و کارشناسان مجربی دارند.

یکی از بهترین انتخاب‌ها پیشگامان شیمی می‌باشد. این شرکت مزایای بسیاری را حین خرید به شما ارائه می‌کند که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

چرا خرید عمده پودر نارگیل از پیشگامان شیمی بهترین انتخاب است؟

پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌های معتبر وارد کننده مواد اولیه شیمیایی صنایع مختلف می‌باشد. از اعتبار این شرکت می‌توان به مشتریان راضی که از آن خرید کرده‌‌اند اشاره کرد.

این شرکت دارای انواع مجوزها از مراجع رسمی و قانونی می‌باشد. از این رو با هر گونه تخلف آن به شدت برخورد می‌شود. بنابراین مجبور به ارائه محصول اصل و خالص به شما عزیزان می‌باشد.

این شرکت می‌تواند محصولات خود را به سرعت و ساده وارد کند. چرا که کارشناسان گمرکی مجربی دارد که در این حوزه به وی کمک می‌کنند.

با این شرایط می‌توان گفت تحویل به موقع محصول نیز برای پیشگامان شیمی یک اصل است. شما عزیزان می‌توانید محصولاتی که سفارش داده‌‌اید را در کمترین زمان ممکن به دست آورید.

خرید عمده پودر نارگیل با پیشگامان شیمی بسیار ساده شده است. این شرکت برای اینکه شما بتوانید بهترین را انتخاب کنید؛ مشاوره رایگان ارائه می‌دهد. کافی است با ۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷ و ۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲ تماس بگیرید تا متوجه تفاوت میان پیشگامان شیمی و سایر شرکت‌ها شوید.

 

ارسال نظر