|
شناسه خبر: 5948

معضلی که فروشگاه های اینترنتی با آن درگیرند + راهکار!

شما هم فروشگاه اینترنتی دارید و از اینکه درامدی از طریق آن ندارید گله مند و ناراحتید؟ در این بخش از صبح نو قصد داریم تا راهکارهایی را به شما عزیزان ارائه نماییم تا بتوانید فروش اینترنتی خود را متحول کرده و کسب درامد اینترنتی بی نظیری را از طریق فروشگاه اینترنتی خود تجربه نمایید.

سئو سایت خود را جدی بگیرید

یکی از راهکارهایی که میتوانید از آن برای بهبود وضعیت فروش خود بهره ببرید سئو سایت است. برای این منظور میتوانید از خدمات سئو ارائه شده توسط مجموعه های مختلفی مانند آکادمی دیجیتال مارکتینگ محمد زیار بهره ببرید و یا خود با سپری کردن یک دوره آموزش سئو مانند امپراطور سئو مباحث کلیدی سئو را از پایه یاد گرفته و سئو سایتتان را خودتا دست گرفته و از آن درامد داشته باشید.

01

استفاده از بسترهای فروش مختلف

در حال حاضر بسترهای فروش مختلفی برای فروشگاه های اینترنتی در نظر گرفته شده است. برخی از این بسترها به نحوی طرح ریزی شده اند که شما حتی در صورتی که وبسایت اینترنتی هم نداشته باشید میتوانید محصولات خود را از طریق آنها به فروش برسانید. از جمله این بسترها می توان به ترب، ایمالز، تخفیفان، نت برگ، همکاری با دیجیکالا به عنوان فروشنده و دیوار و شیپور اشاره نمود که هر یک از آنها میتواند بازدهی مختلفی را برای شما به همراه داشته باشد.

یکی از وب سایت هایی که میتوان گفت تقریبا از تمام این بسترهای فروش استفاده کرده و در روز درامد چندین میلیونی را تجربه میکند زیار دکور است. این سایت که در زمینه های مختلف دکوراسیون داخلی از جمله پوستر دیواری، پارکت لمینت ، کاغذ دیواری و... فعال است در مدت زمان کوتاهی توانست در کنار استفاده از مزایای سئو به بهترین نحو ممکن از بسترهای فروش اینترنتی استفاده کرده و بخش اعظمی از بازار را از آن خود کند.

02

اهمیت دادن به بسته بندی محصول فروش شما را متحول میکند

یکی دیگر از مواردی که میتواند به فروش شما کمک کند بحث بسته بندی محصولاتتان است. در صورتی که بسته بندی محصول شما از نظر ظاهری و کیفیتی ایده آل باشد این شانس را خواهید داشت تا توجه خریداران را بیش از رقیبانتان به محصولتان جلب کنید. در این مسیر میتوانید از خدمات چاپ لیبل سورن پرینتیگ نیز استفاده کنید و لیبل های حرفه ای را برای درج بر روی محصولاتتان طراحی و چاپ نمایید تا بازدهی بیشتری را در خصوص فروش اینترنتی تجربه کنید.

 

ارسال نظر