|
شناسه خبر: 6112

شایعه‌های جدید درباره آیفون ۱۴

قیمت انواع گوشی‌های موبایل سامسونگ، اپل، هوآوی و شیائومی در بازار امروز سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ را مشاهده می‌کنید. آیفون ۱۴ به جای ناچ از دوربین سلفی درون حفره نمایشگر استفاده می‌کند.

 

«مارک گورمن»، خبرنگار بلومبرگ در گزارش جدیدی پیش‌بینی‌های خود برای سال ۲۰۲۲ را اعلام کرده است. او می‌گوید اپل در سال پیش رو طراحی بعضی مدل‌های آیفون ۱۴ را به شکل چشمگیری تغییر می‌دهد.

طرفداران اپل بالاخره به درخواست همیشگی خود برای حذف ناچ می‌رسند و می‌توانند انتظار حفره کوچکی برای دوربین سلفی را داشته باشند.

با این حال، استفاده از حفره به معنای این است که اپل نمی‌تواند تمام آرایه‌های دوربین True Depth را به شکلی که به طور مستقیم مقابل چهره کاربر قرار بگیرند، در بالای نمایشگر بگذارد.

بنابراین باید منتظر سیستم جدیدی برای استفاده از فیس آیدی روی آیفون ۱۴ بود. این سیستم می‌تواند زیر نمایشگر قرار بگیرد و به شکل نامرئی وظایف خود را انجام دهد.(بلومبرگ)

آیفون ۱۴ می‌تواند رزولوشن دوربین بالاتری داشته باشد

ایده استفاده از حفره در بالای نمایشگر پیش‌تر در گزارش دسامبر خبرگزاری The Elec و در یادداشت اسفند ماه پارسال «مینگ-چی کو» هم مشاهده شده بود. گورمن در ادامه پیش‌بینی خود احتمال حذف برآمدگی ماژول دوربین عقب آیفون را مطرح کرده است. به‌علاوه، گفته شده که رزولوشن دوربین می‌تواند از ۱۲ مگاپیکسل به ۴۸ مگاپیکسل برسد.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر