|
شناسه خبر: 7277

پرداخت دو عیدی تا پایان بهمن/ بازنشستگان عیدی کمتری می‌گیرند!

به احتمال زیاد تا اوایل هفته آینده بازنشستگان و کارمندان دولت و تا پایان هفته بازنشستگان تامین اجتماعی عیدی امسال خود را دریافت کنند، اما به نظر می‌رسد تغییری در مبلغ عیدی بازنشستگان وجود دارد.

دولت بالاخره میزان عیدی کارمندان و بازنشستگان خود را اعلام کرد. مبلغ عیدی امسال کارمندان دولت و بازنشستگان یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. تنها ۱۰۰ هزار تومان بیشتر از مبلغ عیدی دریافتی سال گذشته. البته این مبلغ عیدی کارمندان مجرد است. عیدی کارمندان متاهل ۴۰۰ هزار تومان بیشتر از این رقم است و به ازای هر فرزند، قرار است ۱۵۰ هزار تومان به این مبلغ اضافه شود.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی اخیرا اعلام کرد که به محص تعیین میزان عیدی، آمادگی پرداخت وجود دارد، اما پس از گذشته چند روز از اعلام میزان عیدی، هنوز زمان واریز از سوی این سازمان اعلام نشده است.

اما سازمان تامین اجتماعی در سنوات گذشته عیدی بازنشستگان خود را در پایان بهمن ماه یا هفته اول اسفند واریز کرد. پیگیری‌های تجارت‌نیوز نیز حاکی از این است که بخشنامه واریز عیدی به سازمان تامین اجتماعی ابلاغ شده و در حال حاضر این سازمان می‌تواند عیدی بازشستگان را واریز کند.

احتمالا سازمان تامین اجتماعی تا پایان هفته آینده درباره عیدی بازنشستگان تعیین تکلیف کند.

 

ارسال نظر