|
شناسه خبر: 8617

زمان جدید واریز افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد

سید مرتضی بختیاری با اشاره به زمان واریز مستمری مددجویان بر مبنای افزایش ۲۰ درصدی مستمری در سال ۱۴۰۱ گفت: مکاتباتی با سازمان برنامه و بودجه انجام شده تا مستمری مددجویان در فروردین ماه افزایش یابد، اما با توجه به زمان اندک باقی‌مانده تا پایان فروردین ماه پیش‌بینی می‌شود این افزایش از ماه بعد عملیاتی شود.

پرداخت افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد با افزایش ۲۲ درصدی قرار بود از فروردین ماه ۱۴۰۱ انجام شود. بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی امروز یکشنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ اعلام کرد افزایش مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد به اردیبهشت ماه موکول شده است.

زمان پرداخت افزایش مستمری مدد جویان کمیته امداد1401

سید مرتضی بختیاری با اشاره به افزایش مستمری مددجویان در سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: در اواخر سال گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزایش مستمری مددجویان را برای سال ۱۴۰۱ به تصویب رساندند و بر این اساس مستمری مددجویان کمیته امداد و مددجویان بهزیستی امسال افزایش خواهد یافت.

وی با اشاره به زمان پرداخت مستمری مددجویان بر مبنای افزایش ۲۰ درصدی مستمری در سال ۱۴۰۱ گفت: مکاتباتی با سازمان برنامه و بودجه انجام شده تا مستمری مددجویان در فروردین ماه افزایش یابد، اما با توجه به زمان اندک باقی‌مانده تا پایان فروردین ماه پیش‌بینی می‌شود این افزایش از ماه بعد عملیاتی شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: بر همین اساس مستمری فروردین ماه مددجویان همانند مستمری اسفند سال گذشته پرداخت خواهد شد و در ادامه از اردیبهشت ماه افزایش مستمری‌ها طبق مصوبه مجلس اعمال می‌شود.

بختیاری ادامه داد: مابه‌التفاوت افزایش مستمری مددجویان مربوط به فروردین ماه با مستمری اردیبهشت ماه پرداخت خواهد شد و مددجویان از این بابت نگران نباشند.

وی همچنین به پرداخت کمک معیشت ماه مبارک رمضان از سوی دولت به مددجویان اشاره کرد و گفت: بر اساس لیستی که کمیته امداد در اختیار سازمان برنامه و بودجه قرار داده بود، شب گذشته به ازای هر نفر مبلغ ۱۵۰ هزار تومان تحت عنوان کمک معیشت ماه مبارک رمضان پرداخت شد.

ارسال نظر