|
شناسه خبر: 8745

هجوم میلیونی مردم برای خرید این خودروها!

در طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو بیش از ۵ میلیون نفر برای خرید ۸ هزار خودرو اقدام به ثبت نام کرده بودند.

مراسم قرعه کشی طرح فروش فوری با قیمت قطعی ۴ محصول ایران خودرو امروز یک شنبه ۴ اردیبهشت ماه برگزار شد.

براساس اعلام این شرکت مشخصات متقاضیان منتخب در طرح عادی پس از تایید ناظرین از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو تا عصر امروز اعلام و همچنین پیامک اطلاع رسانی برای منتخبان ارسال خواهد شد.

اسامی برندگان نیز در طرح مادران تا ۷۲ ساعت آینده اطلاع رسانی می شود. منتخبان به مدت سه روز مهلت خواهند داشت تا به واریز مبلغ پیش پرداخت براساس بخشنامه اقدام کنند .و در صورت واریز نکردن وجه نفرات فهرست ذخیره جایگزین خواهند شد.

در این طرح فروش برای پژو پارس سال سفارش یک میلیون و ۵۹۲ هزار و ۲۰۹ نفر برای ظرفیت ۱۵۰۰ دستگاهی این خودرو و برای پژو پارس بام وتور تویوفایو دو میلیون و ۵۴۰ هزار و ۱۹۱ نفر برای ظرفیت ۱۵۰۰ دستگاهی اقدام به ثبت نام کرده بودند.

برای محصول راناپلاس پانوراما ۴۸۴ هزار و ۳۶۷ نفر برای ظرفیت ۵۰۰ دستگاهی در محصول رانا پلاس ۱۷۷ هزار و ۳۹۹ نفر برای ظرفیت ۵۰۰ دستگاه اقدام به ثبت نام کرده اند.

 در مجموع، براساس مراسم قرعه کشی انجام شده در این طرح ۴ میلیون و ۷۹۴ هزار و ۱۶۶ نفر برای ظرفیت ۴ هزاری محصولات ایران خودرو در این طرح شرکت کرده بودند.

در ظرفیت محصولات در طرح مادران نیز در مجموع برای پژو پارس سفارشی ۱۰۷ هزار و ۸۷۲ نفر برای ظرفیت ۱۵۰۰ دستگاهی، در محصول پارس تویوفایو ۱۷۱ هزار و ۸۲۱ نفر برای ظرفیت ۱۵۰۰ دستگاهی و در محصول رانا پلاس پانوراما ۱۸ هزار و ۲۱۲ نفر برای ظرفیت ۵۰۰ دستگاهی و در محصول رانا پلاس ۸ هزار و ۷۸۶ نفر برای ظرفیت ۵۰۰ دستگاهی اقدام به ثبت نام کرده بودند.

منبع: تسنیم

 

ارسال نظر