|
شناسه خبر: 9327

قیمت خانه در سعادت‌آباد تهران

متوسط قیمت مسکن در سعادت‌آباد متری ۵۴ میلیون است. خرید خانه ۱۰۰ متری در این منطقه به‌طور میانگین پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون آب می‌خورد

خرید خانه در سعادت‌آباد متری ۲۰ میلیون تومان کمتر از گران‌ترین منطقه تهران تمام می‌شود. براساس آخرین آمار‌های رسمی متوسط قیمت مسکن در منطقه دو که محله سعادت‌آباد را در خود جای داده متری ۵۴ میلیون تومان است و در منطقه یک شاهد خرید و فروش مسکن با قیمت هر مترمربع ۷۴ میلیون تومان هستیم. با این حال خرید خانه در سعادت‌آباد درقیاس با کل تهران هزینه بیشتری دارد. چون متوسط قیمت مسکن در تهران ۳۶ میلیون تومان است و این رقم تقریبا ۳۰ میلیون تومان از میانگین ارزش خانه‌های سعادت‌آباد کمتر است.

خرید خانه یکخوابه در سعادت‌آباد

به گزارش فرارو، خرید خانه در سعادت‌آباد به‌طور میانگین متری ۵۴ میلیون تومان تمام می‌شود. سعادت آباد یکی از محله‌های واقع شده در منطقه دو تهران است و طبق آخرین گزارش‌های رسمی از بازار مسکن تهران، این نقطه از شهر بعد منطقه یک و سه، گران‌ترین گزینه برای خرید خانه در پایتخت به‌شمار می‌آید. به‌این ترتیب خرید خانه در سعادت‌آباد بابت واحد ۵۰ متری حدود دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان آب می‌خورد. با این حال بررسی آگهی‌ها نشان می‌دهد خرید خانه در سعادت‌آباد می‌تواند هزینه بیشتری داشته باشد. مثلا واحد ۵۰ متری در این نقطه از تهران با قیمت سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. یعنی متری ۶۲ میلیون تومان. این واحد ۱۷ سال پیش ساخته شده و بدون آسانسور و پارکینگ به مالک جدید تحویل داده می‌شود. در میدان فرهنگ واحدی ۳۸ متری که سن بنا آن ۲۰ سال است، دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان آگهی شده. این یکی طبقه چهارم واقع شده و با آسانسور و انباری فروخته می‌شود. خرید آپارتمان در سعادت‌آباد برای واحد‌های یکخوابه می‌تواند بیشتر از هفت میلیارد تومان هزینه داشته باشد. مثل واحدی ۷۰ متری که ۱۶ سال پیش ساخته شده و دارای امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکینگ است. قیمت دقیق این آپارتمان هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است و فروشنده ارزش هر متر آن را حدود ۱۰۳ میلیون تومان درنظر گرفته است. همچنین قیمت آپارتمان ۷۷ متری که ۱۴ سال از سن بنا آن می‌گذرد درحالی پنج میلیارد و ۶۲۱ میلیون تومان نوشته شده که با امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکینگ فروخته می‌شود.

مشخصات آپارتمان‌های یکخوابه در سعادت‌آباد

متراژ

سن بنا

امکانات

قیمت

۳۸ متر

۲۰ سال

آسانسور و انباری

دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان

۵۰ متر

۱۷ سال

انباری

سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان

۷۷ متر

۱۴ سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

پنج میلیارد و ۶۲۱ میلیون تومان

۷۰ متر

۱۶ سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان

خرید خانه دوخوابه در سعادت‌آباد

خرید خانه در سعادت‌آباد بابت واحد‌های ۱۰۰ متری به‌طور میانگین پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان آب می‌خورد. چون متوسط قیمت مسکن در منطقه دو تهران که محله سعادت‌آباد را در خود جای داده، در آخرین آمار‌ها متری ۵۴ میلیون تومان بوده است. بررسی آگهی‌ها نشان می‌دهد تقریبا با همین بودجه می‌شود آپارتمان ۱۰۰ متری را در این منطقه خرید. شخصی آپارتمان ۱۰۰ متری را در سعادت‌آباد ۵.۵ میلیارد تومان آگهی کرده است. ۱۷ سال از عمر بنا ساختمان می‌گذرد و واحد با امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکینگ به‌فروش می‌رسد. با این حال خرید آپارتمان در سعادت‌آباد می‌تواند دو برابر این ارقام تمام شد. مالک آپارتمان ۱۰۰ متری با دو اتاق خواب قیمت فروش را ۱۱ میلیارد تومان اعلام کرده است. آپارتمان دو سال پیش ساخته شده با عنوان فول‌امکانات آگهی شده است. قیمت آپارتمان ۶۸ متری در سعادت‌آباد دقیقا چهار میلیارد تومان نوشته شده است. یعنی تقریبا متری ۵۹ میلیون تومان. ۱۶ سال از عمر بنا این یکی می‌گذرد و از آسانسور، انباری و پارکینگ به‌عنوان امکانات آن می‌شود اشاره کرد. واحدی ۸۳ متری با عمر بنا ۱۰ سال شش میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. این واحد به امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکینگ مجهز است.

مشخصات آپارتمان‌های دوخوابه

متراژ

سن بنا

امکانات

قیمت

۶۸ متر

۱۶ سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

چهار میلیارد تومان

۱۰۰ متر

۱۷ سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

۸۳ متر

۱۰ سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

شش میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان

۱۰۰ متر

دو سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

۱۱ میلیارد تومان

خرید خانه سه‌خوابه در سعادت‌آباد

خرید خانه در سعادت‌آباد گاهی بیشتر از ۳۰ میلیارد تومان آب می‌خورد. واحدی سه‌خوابه و ۲۲۰ متری در این نقطه از تهران درحالی ۳۵ میلیارد تومان آگهی شده که فروشنده ارزش هر متر آن را حدود ۱۶۰ میلیون تومان درنظر گرفته است. واحد نوساز محسوب می‌شود و فوال‌امکانات است. واحد ۱۵۰ متری با سه اتاق خواب در سعادت‌آباد با قیمت ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. این واحد دو سال پیش ساخته شده و با آسانسور، انباری و پارکینگ به‌فروش می‌رسد. در همان حوالی فروشنده آپارتمان ۱۴۵ متری قیمت را ۱۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نوشته است. شش سال از عمر بنا واحد می‌گذرد و از امکانات آن می‌شود به آسانسور، انباری و پارکینگ اشاره کرد. قیمت آپارتمان ۱۴۰ متری در سعادت آباد ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان نوشته شده است. در این ساختمان علاوه بر آسانسور، انباری و پارکینگ، استخر نیز دیده می‌شود و ۱۰ سال از زمان ساخت آن می‌گذرد. همچنین خرید خانه در سعادت‌آباد بابت واحد‌های سه‌خوابه می‌تواند کمتر از ۱۰ میلیارد تومان تمام شود. مثل واحدی ۱۱۳ متری که فروشنده قیمت را شش میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان درنطر گرفته است. یعنی متری ۶۰ میلیون تومان.

مشخصات آپارتمان‌های سه‌خوابه در سعادت‌آباد

متراژ

سن بنا

امکانات

قیمت

۲۲۰ متر

نوساز

آسانسور، انباری و پارکینگ

۳۵ میلیارد تومان

۱۵۰ متر

دو سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

۱۴۵ متر

شش سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

۱۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان

۱۴۰ متر

۱۰ سال

استخر،‌ آسانسور، انباری و پارکینگ

۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

۱۱۳ متر

۱۰ سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

شش میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان

 

ارسال نظر