|
شناسه خبر: 9644

بهترین خودرو کارکرده با بودجه ۱۲۵ تا ۳۰۰ میلیون

رانا پلاس خودرو ۳۰۰ میلیونی عرضه شده در سامانه جامع تخصیص خودرو است. اگر شکست‌های مداوم در قرعه‌کشی حوصله‌تان را سر برده می‌توانید از بازار خودروهای کارکرده یک رانا پلاس مدل ۱۴۰۰ سقف پانوراما با قیمت ۲۸۰ تا ۳۲۰ میلیون تومان بخرید

مرحله دوم ثبت‌نام در طرح یکپارچه تخصیص خودرو، از ساعت ۱۷ روز شنبه ۲۵ تیرماه ۱۴۰۱ به مدت سه روز آغاز می‌شود. تیبا صندوق‌دار ارزان‌ترین خودرو داخلی حاضر در این قرعه‌کشی است که قیمت آن حدود ۱۲۰ میلیون تومان تعیین شده. سایپا، مدل هاچ‌بک این خودرو را با نام تیبا ۲ به قیمت ۱۲۶ میلیون تومان عرضه می‌کند و قیمت تمام شده ساینا و کوییک برای مشتریان خوش‌شانس که اسمشان در قرعه‌کشی بیرون می‌آید، به‌ترتیب ۱۲۵ میلیون تومان و ۱۸۰ میلیون تومان خواهد بود. بین محصولات ایرانخودرو هم می‌توانید شانس خود را برای خرید ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت ۱۵۰ میلیون تومان، تارا دنده‌ای با قیمت ۳۰۰ میلیون تومان و دنا توربوپلاس اتوماتیک با قیمت ۴۰۶ میلیون تومان امتحان کنید. قیمت همین خودرو‌ها در بازار آزاد گاهی تا دو برابر افزایش پیدا می‌کند، اما از آن طرف شانس بیرون آمدن اسم شما از بین حدود پنج میلیون شرکت‌کننده در قرعه‌کشی را هم باید درنظر گرفت. خیلی‌ها پس از دوره‌های متوالی ثبت‌نام و انتظار رسما ناامید شده‌اند و به‌همین خاطر تصمیم می‌گیرند به سیم آخر بزنند و با همان بودجه موجود روانه بازار خودرو دست‌دوم شوند.

بهترین خودرو کارکرده با بودجه ۱۲۵ میلیون

بهترین خودرو کارکرده با بودجه ۱۲۵، ۱۸۰ و ۳۰۰ میلیونتیبا SX صندوق‌دار مدل ۱۳۹۲ معمولا با قیمت نزدیک به ۱۲۵ میلیون تومان آگهی می‌شود

به گزارش فرارو، قیمت تیبا و تیبا ۲ در بازار آزاد خودرو نزدیک ۲۰۰ میلیون تومان است، اما همین خودرو‌ها با قیمت ۱۲۰ و ۱۲۶ میلیون تومان در قرعه‌کشی سامانه جامع تخصیص خودرو عرضه می‌شوند. اگر بخواهید بی‌خیال قرعه‌کشی شوید در بازار خودرو‌های کارکرده گزینه‌های مثل پراید ۱۳۱ مدل SE تولید سال ۱۳۹۴ را پیش‌رو خواهید داشت. در حالت منصفانه این خودرو باید حدود ۷۷ هزار کیلومتر راه رفته باشد.

پژو پارس مدل ۱۳۸۴ دیگر خودرویی است که در این بازه قیمت می‌توان انتخاب کرد. سمند SE معمولی تولید سال ۱۳۹۰ سایپا ۱۱۱ مدل SE تولید سال ۱۳۹۲ و تیبا SX صندوق‌دار مدل ۱۳۹۲ هم با قیمت نزدیک به ۱۲۵ میلیون تومان یک گزینه قابل بررسی خواهد بود.

قیمت لیفان ۵۲۰ دنده‌ای مدل سال ۱۳۸۹ را در بازار خودرو‌های دست‌دوم حدود ۱۲۵ میلیون تومان تعیین می‌کنند. ام وی ام ۱۱۰ سری اول شامل مدل‌های چهار سیلندر، سه سیلندر هم گزینه بدی نیست. قیمت آن‌ها حدود ۱۰۰ میلیون تومان است. همچنین با پرداخت ۱۴۰ تا میلیون تومان می‌توان یک MVM 110 مدل S خرید که در سال ۱۳۹۶ تولید شده است.

بهترین خودرو کارکرده با بودجه ۱۸۰ میلیون

بهترین خودرو کارکرده با بودجه ۱۲۵، ۱۸۰ و ۳۰۰ میلیونبودجه‌تان ۱۸۰ میلیون تومان است؟ دنبال نمونه‌های کارکرده اما تمیز ۲۰۶ تیپ ۲ با مدل ۱۳۹۰ بگردید

قیمت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار مدل V2 با مدل ۱۳۸۹ در بازار خودرو کارکرده به‌طور منصفانه ۱۸۰ میلیون تومان است. با ۱۸۰ میلیون تومان می‌توانید دنبال نمونه‌های کارکرده اما تمیز ۲۰۶ تیپ ۲ با مدل ۱۳۹۰ بگردید. بررسی‌های فرارو نشان می‌دهد با ۱۸۰ میلیون تومان همچنین می‌توان روی خرید پژو ۴۰۵ مدل ۱۳۹۳ حساب باز کرد. هرچند بیشتر آگهی‌های منتشر شده در این رنج قیمت به ۴۰۵ دوگانه‌سوز اختصاص دارد.

بودجه ۱۸۰ میلیون تومانی همچنین برای خرید تندر ۹۰ مدل E۱ ایرانخودرو کفایت می‌کند. این خودرو تولید سال ۱۳۸۷ است و ۱۴ سال از ساخت آن می‌گذرد. تقریبا از سال بعد باید برای تمدید بیمه آن جریمه بپردازید. رانا مدل سال ۱۳۹۳، سمند سریر دنده‌ای مدل ۱۳۹۱، سایپا ۱۱۱ مدل SE ساخت سال ۱۳۹۹ هم جزو گزینه‌ها قرار می‌گیرند. سورپرایز این مرحله فیات سی‌نا دنده‌ای تولید سال ۱۳۸۸ و MVM 315 دنده‌ای است. مدل‌های ساخته شده در سال ۱۳۹۲ را الان می‌توان با پرداخت حدود ۱۸۰ میلیون تومان خریداری کرد. هرچند مدل‌های کم‌کارکرد ممکن است تا ۲۰۰ میلیون تومان هم ارزش‌گذاری شده باشند.

شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی سامانه جامع تخصیص خودرو با بودجه حدود ۱۸۰ میلیون تومان، می‌توانند شانس خود را برای خرید کوییک R امتحان کنند. ایرانخودرو هم ۲۰۶ تیپ ۲ را با قیمت ۱۵۰ میلیون تومان عرضه می‌کند.

بهترین خودرو کارکرده با قیمت ۳۰۰ میلیون

بهترین خودرو کارکرده با بودجه ۱۲۵، ۱۸۰ و ۳۰۰ میلیونانتخاب جوانانه می‌تواند برلیانس h320 دنده‌ای مدل ۱۳۹۶ باشد

رانا پلاس خودرو ۳۰۰ میلیون تومانی عرضه شده در سامانه جامع تخصیص خودرو است. در دوره‌های گذشته شانس برنده شدن این خودرو را معادل یک به ۳۵۰ برآورد می‌کردند. اگر شکست‌های مداوم حوصله‌تان را سر برده باید به بازار مدل‌های کارکرده سر بزنیم. جایی که می‌توان رانا پلاس مدل ۱۴۰۰ را با کارکرد نسبتا کم حدود ۲۸۰ تا ۳۲۰ میلیون تومان خرید. بین مدل‌های آگهی شده می‌توان رانا پلاس با سقف پانوراما هم دید. ۲۰۶ صندوق دار مدل ۱۳۹۸ مدل V8 یکی دیگر از گزینه‌ها خواهد بود. اگر فروشنده‌ای ادعا کند صاحب چنین خودرویی است و از آن کم کار کشیده، کیلومتر شما باید عدد ۳۳ هزار تا را نشان دهد.

قیمت تندر ۹۰ مدل ۱۳۹۴ در آگهی‌ها حدد ۳۰۰ میلیون تومان است. انتخاب جوانانه می‌تواند برلیانس h320 دنده‌ای ساخت سال ۱۳۹۶ باشد. البته برای پیدا کردن فروشنده باانصاف، باید خوب بگردید، چون بعضی فروشنده‌ها این ماشین را تا ۳۷۰ میلیون تومان هم آگهی کرده‌اند. نمونه‌های کارکرده پژو پارس LX تولید سال ۱۳۹۷ و دنا دنده‌ای تولید ۱۳۹۷ نیز با قیمت حدود ۳۰۰ میلیون تومان آگهی می‌شوند. برلیانس h220 دنده‌اتومات کارکرده را هم در این دسته‌بندی قرار دهید.

ارسال نظر