|
شناسه خبر: 9711

آپارتمان‌های ۵۰ متری جنوب تهران چند؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۵۰ متری جنوب تهران خواهیم‌ پرداخت.

به دلیل اینکه مسکن در ماه‌های گذشته افزایش قیمت زیادی را تجربه کرده است، متقاضیان مسکن به دنبال خانه‌هایی با قیمت‌های مناسب‌تر می‌گردند. در ادامه به بررسی قیمت واحد های ۵۰ متری در محله‌های مختلف جنوب تهران خواهیم پرداخت.

واحد آپارتمانی ۵۰ متری در شوش درحالی که ۱۲ سال از ساخت آن میگذرد و ۱ اتاق خواب دارد را میتوانید با بودجه‌ای معادل ۱ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان خریداری کنید. همچنین اگر واحدی دیگر در همین منطقه با قیمت مناسب‌تر می‌خواهید، می‌توانید خانه‌ای با متراژ ۴۵ متر و سنی معادل ۱۳ سال و ۱ اتاق خواب را با مبلغی بالغ‌بر ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمانی ۶ ساله در جوادیه با متراژ ۴۸ متر و ۱ اتاق خواب، ارزشی معادل ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دارد.

در روز های گذشته واحد آپارتمانی ۴۷ متری در مجیدیه درحالی که ۱۹ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۱ اتاق خواب دارد، معادل ۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

 

اگر قصد سرمایه‌گذاری در نازی‌آباد را دارید می‌توانید واحدی ۴۶ متری با سنی معادل ۱۶ سال و ۱ اتاق خواب را با سرمایه‌ای معادل ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. واحدی دیگر در نازی‌آباد با سنی معادل ۱۸ سال و متراژ ۴۸ متر و ۱ اتاق خواب را می‌توانید با قیمتی معادل ۱ میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان خریداری کنید.

برای خرید واحدی ۱۸ ساله در مولوی با متراژ ۴۸ متر و ۱ اتاق خواب، لازم است مبلغی معادل ۸۲۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

و با سرمایه‌ای معادل ۱ میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان می‌توانید واحدی ۱۴ ساله در منیریه با متراژ ۴۶ متر و ۱ اتاق خواب را خریداری کنید. 

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

 

ارسال نظر