|
شناسه خبر: 9792

جمعی از مردم تهران با برگزاری تجمعی در میدان فلسطین، جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند

حمایت از غزه

جمعی از مردم تهران با برگزاری تجمعی در میدان فلسطین جنایات رژیم‌صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.

تجمع‌کنندگان با سردادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «هیهات من الذله» انزجار خود را نسبت به جنایات رژیم‌صهیونیستی اعلام کردند. در این مراسم همچنین پلاکاردهای حاوی مطالب و شعارهایی مانند «اسراییل خون‌آشام مانند زالو عمرش کوتاه است و عزت از آن نسل مسلمان و مبارز فلسطین است»، «فلسطین تنها نیست»، «نسل سلیمانی تا آزادی قدس در میدان جهاد است»، «تجلی بصیرت، اطاعت از ولایت، مطیع امر رهبریم» و «رژیم‌صهیونیستی خانه عنکبوت است و سرنوشت اسراییل، نابودی و سقوط است» در دست حاضران در این تجمع به چشم می‌خورد.
«خالد القدومی»، رییس دفتر جنبش حماس در تهران در این مراسم با بیان اینکه ما بر سر جهاد و برادری، عهد بسته‌ایم، گفت: ملت ایران و فلسطین با هم برادر هستند و کسی نمی‌تواند بین ما تفرقه بیندازد.
وی با تاکید بر اینکه دشمن کودک‌کش صهیونیستی در برابر هدف قرار دادن غیرنظامیان در روزهای اخیر مسوول است، تصریح کرد: نبرد ما با رژیم‌صهیونیستی ادامه دارد و هدف راهبردی این نبرد، زوال و نابودی رژیم‌صهیونیستی و آزادی فلسطین از نهر تا بحر است.
«القدومی» تاکید کرد: ما می‌خواهیم کشور فلسطین با پایتختی قدس شریف تشکیل شود.
وی در تشریح ابعاد نبردهای اخیر فلسطینیان با رژیم‌‌صهیونیستی اظهار داشت: نه‌فقط در غزه، بلکه در کرانه باختری و قدس شریف، فلسطینیان حدود ۲۰نقطه با صهیونیست‌ها وارد نبرد شدند و این یک جنگ تمام‌عیار است. رییس دفتر جنبش حماس در پایان خاطرنشان کرد: ما بر روح مطهر شهیدسلیمانی سلام می‌فرستیم که این شعار را به ما آموخت که ما ملت امام حسینیم.
وی گفت: سه تن از دلاوران مقاومت به شهادت رسیدند و این‌ها همگی از برکات نبرد سال گذشته سیف القدس است که چهره مقاومت فلسطین را ترسیم کرد و امروز می‌بینیم مقاومت در کمین رژیم‌صهیونیستی نشسته و خواب را از چشمان آن ها ربوده تا آن ها از این سرزمین بیرون رانده شوند و به‌رغم تمام این فداکاری‌ها و جان‌فشانی‌ها، دشمن صهیونیستی هرگز قادر نخواهد بود عزم و اراده فلسطینی‌ها را تضعیف کند و هیبت آن را در هم شکنند. آن ها در نهایت از فلسطین بیرون رانده خواهند شد.
 همچنین در این مراسم بیانیه‌ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز توسط حجت‌الاسلام سید محسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران قرائت شد. در ادامه این مراسم نیز، سردار دریادار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، اظهارداشت: همانطور که امام خامنه‌ای فرمودند و شهید سلیمانی دست فلسطینی‌ها را پر کرد این روند دایمی است و سپاه انقلاب اسلامی دائم دست آن ها را پر خواهد کرد و این تکلیف ما است و به تکلیف خود مثل همیشه عمل می‌کنیم. ما تکالیف مان را انجام می‌دهیم و پیروزی را خدا برای جبهه حق فراهم می‌آورد.وی ادامه داد: در حال حاضر جبهه حق است که شرایط را برای ظالمان تعیین می‌کند و رژیم ‌صهیونیستی مجبور به پذیرش این شرایط است. وی با بیان اینکه پیروزی حزب‌الله وعده خداست و حزب شیطان به طور قطع شکست می‌خورد، گفت: به  دلیل اینکه رژیم ‌صهیونیستی ظالم و باطل است، ان‌شاءالله ۸۰ سالگی خود را نخواهد دید. 

 

ارسال نظر