|
شناسه خبر: 4211

از ساعت ۱۳ روز پنجشنبه آغاز می‌شود؛

محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در روز تحلیف

رییس پلیس راهور پایتخت محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در روز پنجشنبه (مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری) را اعلام کرد.

روزنامه «صبح نو» نوشت: رییس پلیس راهور پایتخت محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در روز پنجشنبه (مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری) را اعلام کرد.

سردار محمدحسین حمیدی با اشاره به محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در روز تحلیف ریاست‌جمهوری در شهر تهران به «مهر» گفت: روز پنجشنبه ۱۴مردادماه و به مناسبت برگزاری مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در شهر تهران اعمال می‌گردد. به گفته وی، این محدودیت از سمت جنوب از خیابان امیرکبیر به‌سمت شمال از خیابان شهید دیالمه، تقاطع سرچشمه، خیابان ملت و تقاطع اکباتان - ملت اعمال و از تردد خودروها به‌سمت شمال و میدان بهارستان جلوگیری خواهد شد.

سردار حمیدی افزود: ازسمت شرق نیز از خیابان مجاهدین اسلام از تقاطع خیابان ایران به‌سمت غرب محدودیت تردد اجرا و تمام کوچه‌ها و خیابان‌های فرعی منتهی به خیابان مجاهدین حدفاصل خیابان ایران تا مصطفی خمینی کامل مسدود خواهد شد که مسیر جایگزین این محدوده از طریق خیابان دماوند و انقلاب صورت خواهد گرفت. رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از سمت غرب در خیابان جمهوری از تقاطع سعدی به‌سمت شرق اعمال محدودیت صورت خواهد گرفت که مسیر جایگزین تردد، از طریق خیابان فردوسی و انقلاب صورت می‌پذیرد. وی بیان داشت: همچنین از سمت شمال از تقاطع فخرآباد اعمال محدودیت خواهد شد که مسیر جایگزین تردد از طریق خیابان مشکی و خیابان ۱۷شهریور به جنوب صورت خواهد گرفت. ضمن اینکه کلیه فرعی‌های معابر اطراف مجلس شورای اسلامی از شب قبل مسدود خواهد شد.

وی اشاره‌ای هم به محدودیت تردد اتوبوس‌های شرکت واحد داشت و گفت: با توجه به مراسم تحلیف، تردد اتوبوس‌های شرکت واحد در خطوط طول خیابان جمهوری و طول خیابان مصطفی خمینی وجود نخواهد داشت و مسوولان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با هماهنگی‌هایی که با پلیس راهور تهران بزرگ به عمل آورده‌اند، از مسیرهای جایگزین استفاده خواهند کرد. سردار حمیدی افزود: بر این اساس، اتوبوس‌هایی که در طول خیابان جمهوری از میدان جمهوری به‌سمت شرق تردد می‌کنند نهایتا تا چهارراه استامبول ادامه مسیر داده و در ادامه در این تقاطع به‌سمت جنوب و شمال می‌توانند گردش و ادامه مسیر دهند و اتوبوس‌هایی که در طول خیابان مصطفی خمینی در حال تردد هستند از مسیر جایگزین استفاده خواهند کرد. وی بیان داشت: ایستگاه متروی بهارستان در روز پنج‌شنبه کلا تعطیل خواهد بود و خدمات‌رسانی ندارد. سردار حمیدی گفت: همچنین پمپ‌بنزین‌های اطراف مجلس شورای اسلامی، طول خیابان مصطفی خمینی نیز در روز مراسم تحلیف از ابتدای وقت تا پایان مراسم تعطیل خواهند بود و سرویس‌دهی نخواهند داشت. وی افزود: بر همین اساس، تردد کامیونت‌ها، وانت‌بارها، وانت‌بارهای مسقف و کامیون‌ها در طول روز پنج‌شنبه از ابتدای وقت تا پایان مراسم ممنوع خواهد بود و ترددی صورت نخواهد پذیرفت و تردد همه کامیون‌ها از شب قبل برگزاری این مراسم (چهارشنبه‌شب) در همه شهر تهران بجز کمربندی ممنوع خواهد بود. رییس‌پلیس راهور تهران بزرگ گفت: انجام فعالیت‌های عمرانی در روز چهارشنبه و پنج‌شنبه در کل شهر تهران به‌ویژه در معابر اصلی و بزرگراهی ممنوع و پلیس راهور اجازه انجام عملیات عمرانی و حفاری و روکش آسفالت را نخواهد داد. وی در پایان از همه شهروندان خواست در زمان اجرای محدودیت‌ها (ساعت۱۳ روز پنج‌شنبه) در اطراف مجلس و معابر پیرامونی شامل خیابان جمهوری - مصطفی خمینی- ابن‌سینا- مجاهدین اسلام تردد نکنند.

ارسال نظر