|
شناسه خبر: 4336

حامیان «همسرکشیِ نجفی» باز هم ژست دفاع از حقوق زنان گرفتند!

اصلاحات در همه عرصه‌ها و لایه‌های جامعه باید صورت بگیرد و تمام ابعاد کشور باید به سمت اصلاحات پیش برود. اصلاحات یعنی یک گفتمان جدید در رابطه با زندگی بشر که فقط محدود به سیاست نیست. اصلاح‌طلبی در اجتماع فرهنگ و اقتصاد نیاز است.

روزنامه آرمان در یادداشتی به قلم «محمدتقی فاضل میبدی» فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت: «اصلاحات در همه عرصه‌ها و لایه‌های جامعه باید صورت بگیرد و تمام ابعاد کشور باید به سمت اصلاحات پیش برود. اصلاحات یعنی یک گفتمان جدید در رابطه با زندگی بشر که فقط محدود به سیاست نیست. اصلاح‌طلبی در اجتماع فرهنگ و اقتصاد نیاز است. جامعه ما دینی است و اقتصاد و سیاست هم با دین گره خورده، برهمین اساس باید در عرصه دین هم همواره نوآوری صورت بگیرد و قرائت‌ها باید با تعقل و عقلانیت صورت بگیرد».

این روزنامه اصلاح طلب در ادامه نوشت: «به عنوان مثال، در خصوص حقوق زنان باید به گونه‌ای در جامعه عمل شود که در شرایط امروز کشور کارآمد باشد، نه آنکه نگاهی سنتی و مربوط به 500 سال پیش باشد، اینکه زنان حق قضاوت یا برخی ورزش‌ها را ندارند با منطق امروز جامعه همخوانی دقیقی ندارد. اگر در کشور اصلاحات می‌خواهیم باید در همه ابعاد متوجه آن باشیم و تمام نهادها به این اصل معتقد باشند».

اصلاح طلبان بارها در آزمون دفاع از حقوق زنان مردود شده اند. تنها در یک نمونه وقتی «محمد علی نجفی» سیاستمدار اصلاح طلب، مرحوم «میترا استاد» همسر دوم خود که زنی جوان بود را با شلیک 5 گلوله به قتل رساند، به دفاع تمام قد از قاتل پرداختند.

این طیف در نهایت ناجوانمردی و بی اخلاقی، مقتول را بدکاره! و مهدورالدم! نامیده و «قاتلِ یک زن» را قهرمان جلوه دادند!

اقدام جنایتکارانه نجفی در قتل یک زن، افکارعمومی را به شدت جریحه دار کرد. اما اصلاح طلبان «قاتلِ یک زن» را در حد قهرمان بالا برده و او را انسانی پاکدست، شریف و جنتلمن معرفی کردند.

اصلاح طلبان به رفتارهای قبیله ای و باندی مشهور هستند و همه چیز حتی قانون را نیز برای نیل به اهداف قبیله ای خود زیر پا می گذارند. این طیف به هیچ عنوان صلاحیت اظهارنظر درباره حقوق زنان را ندارد.

ارسال نظر