|
شناسه خبر: 6323

جلسه جنجالی شاخ های اینستاگرامی در وزارت ورزش و جوانان

حضور شاخ های اینستاگرامی در ساختمان ورزش واکنش های زیادی در پی داشت.

 برترین ها با انتشار تصاویری از حضور اینفلئونسرهای اینستاگرامی در ساختمان وزارت ورزش و جوانان از واکنش کاربران شبکه های اجتماعی خبر داد.

به گزارش میزان در همین رابطه مدیرعامل خبرگزاری وزارت ورزش در توئیتی درباره جلسه حاشیه ساز توضیحاتی بیان کرد.

میرزایی در توئیتی نوشت 

 

 

بیانیه وزارت ورزش درباره جلسه مجمع ملی خیرین ازدواج با بلاگرهای جوان

روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان در پی حواشی بوجود آمده جلسه دیروز مجمع ملی خیرین ازدواج با تعدادی از بلاگرهای جوان بیانیه ای صادر کرد که به شرح زیر است:

*در پی حواشی بوجود آمده جلسه دیروز مجمع ملی خیرین ازدواج با تعدادی از بلاگرهای جوان، به اطلاع عموم می رساند، مجمع ملی خیرین ازدواج برای تبلیغ و ترویج ازدواج آسان جوانان و همچنین تهیه جهیزیه زوجین نیازمند با بسیاری از اقشار و گروه ها ارتباط برقرار کرده و در تدارک جشن بزرگی برای ازدواج صدها زوج جوان در پایان سال جاری است که برای تبلیغات این امر نشستی با بلاگرهای جوان جهت هماهنگی این موضوع و ترویج امر ازدواج در فضای مجازی برگزار کرده است.

*این نشست صرفا به علت فقدان مکان مناسبی برای برگزاری جلسات مجمع ملی خیرین ازدواج در سالن جلسات ساختمان شماره دو برگزار شده و این مجمع از سال ها قبل جلساتشان را در سالن های وزارت ورزش و جوانان برگزار می‌کردند.

*لازم به ذکر است؛ دکتر یامین پور معاون امور جوانان در این نشست حضور نداشته و اخبار منتشر شده در این خصوص کذب است.

همچنین سرپرست مجمع ملی خیرین در مصاحبه با خبرگزاری برنا  گفت: به دعوت مجمع خیرین ازدواج تعدادی از خانم های بلاگر در جلسه ای حاضر شدند تا تبلیغاتی برای ترویج امر ازدواج انجام دهند.

وی افزود: این افراد برای جمع آوری کمک های مردمی برای تهیه جهیزیه 114  زوج ایرانی به این موضوع ورود کردند.  این کار از گذشته هم باید این افراد انجام می شده است و مختص این حرکت نیست.

 

 

ارسال نظر