|
شناسه خبر: 7105

همه‌کاره‌ترین محصول اپل!

طبق گزارش Patently Apple، پتنت جدیدی که به شرکت اپل اعطا شده است، مکانیزم صفحه کلید لولایی را نشان می‌دهد که می‌تواند محیط صفحه کلید را فراهم کند و به iPad اجازه می‌دهد تا به عنوان یک مک بوک پرو عمل کند.

مک بوک و آی پد اپل هر دو محصولات ویژه‌ای هستند که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. برخی نیز ترجیح می‌دهند هر دو دستگاه را داشته باشند.

به گزارش فرارو، اپل با با ترکیب iPad و MacBook در یک دستگاه می‌تواند این نیاز را برآورده کند. این محصول می‌تواند همه کاره‌ترین محصول اپل شود. این پتنت با عنوان "دستگاه‌های محاسباتی و ورودی مدولار شده" و"یک گام فراتر از نمونه‌هایی مانند تبلت/نوت بوک هیبریدی تاشو" توصیف می‌شود.

 

 

همه کاره ترین محصول اپل!

طبق گزارش Patently Apple، پتنت جدیدی که به شرکت اپل اعطا شده است، مکانیزم صفحه کلید لولایی را نشان می‌دهد که می‌تواند محیط صفحه کلید را فراهم کند و به iPad اجازه می‌دهد تا به عنوان یک مک بوک پرو عمل کند. طراحی جدید این صفحه کلید فراتر از اتصال صفحه کلید به iPad است و در صورت عرضه می‌تواند محصولی هیجان انگیز باشد. اپل قبلا ایده همگرایی آی‌پد به مک را رد کرده بود، اما فناوری‌های جدید، ممکن است این امکان را بوجود آورد که اپل یک دستگاه ۲ در ۱ بسازد.

 

همه کاره ترین محصول اپل!// در حال ویرایش

این پتنت یک نگاه اجمالی جذاب به مسیر احتمالی آینده اپل است. اختراع جدید اپل یک سیستم پایه با صفحه کلید الکترومکانیکی و یک جفت لولایی را توصیف می‌کند که می‌تواند در حالت‌های مختلف از جمله لپ تاپ و حالت نمایش معکوس به iPad متصل شود. در حالت پایه چندین دستگاه ورودی مانند صفحه کلید، پد لمسی و صفحه نمایش لمسی را می‌توان به آی پد متصل کرد. این‌ها گزینه‌های ورودی در حالت تبلت هستند.

این پتنت همچنین دارای اتصال مغناطیسی و شارژ بی سیم برای قلم اپل خواهد بود. پیکربندی جدید اپل یک نمایشگر دوم نیز ایجاد می‌کند و این «دستگاه شبیه به مک‌بوک» می‌تواند با افزودن اجزای جانبی مختلف، مانند صفحه‌کلید و صفحه‌نمایش اضافی، به انواع دستگاه‌های محاسباتی تبدیل شود. نکته کلیدی این پتنت انعطاف پذیری آن است. احتمالات متعددی برای پتنت جدید اپل وجود دارد، مانند تمام پتنت‌های اپل، هیچ تضمینی وجود ندارد که این مورد نیز به واقعیت تبدیل شود. اگر واقعاً اپل به دنبال توسعه آن باشد، دیدن این که چگونه این محصول تکامل می‌یابد، جالب خواهد بود. اگرچه با شناخت اپل، تصور نمی‌کنیم هیچ یک از آن صفحه نمایش‌ها و صفحه کلید‌های جانبی قیمت ارزانی داشته باشند.

همه کاره ترین محصول اپل!

منبع: gizmochina

 

ارسال نظر