|
شناسه خبر: 8639

جست‌و‌جوی همسر با آگهی‌خیابانی!

پربازدید شدن تصویر یک آگهی برای پیدا کردن همسر در خیابان‌های پایتخت، بهانه‌ای شد تا از فرایند معرفی و شناخت برای ازدواج بگوییم.

«پسری هستم 26 ساله، خوش‌تیپ، .... ، قد 180، کارگر ساده با حقوق شش میلیون تومان، دارای ماشین و منزل شخصی، جهت ازدواج با یک دوشیزه یا خانم زیبا نیازمندم... شماره تماس برای ملاقات...».

به‌تازگی تصویری از یک آگهی با عنوان آگهی ازدواج در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده است که در آن، پسری 26 ساله با توضیحاتی درباره خودش که در ابتدای همین مطلب خواندید، روش عجیبی را برای پیدا کردن همسر و انتخاب او در پیش گرفته است.

با توجه به این‌که ازدواج، یکی از مهم‌ترین تصمیم‌های زندگی و تاثیرگذارترین اتفاقی است که در سرنوشت هر فرد رقم می‌خورد، ضرورت دارد فرایند معرفی و شناخت همسر و در نهایت انتخاب کردن او با رعایت ملاحظاتی انجام شود. در ادامه چند نکته درباره این شیوه خواستگاری و متن این آگهی مطرح می‌شود.

 این روش برای یافتن‌همسر درست نیست

قبل از هر چیز باید گفت پیمان مقدس ازدواج، شأنی بالاتر از آن دارد که با چنین آگهی‌هایی به دنبال آن باشیم. از آن گذشته، معمولا افرادی‌ که آمادگی‌های لازم برای ازدواج را دارند و به پختگی مد نظر رسیده‌اند، از این طریق به درخواست‌های ازدواج پاسخ مثبت نمی‌دهند. بنابراین این روش برای یافتن همسر درست نیست و توصیه هم نمی‌شود.

ارسال نظر