|
شناسه خبر: 8967

تجاوز مکرر به یک دختر نوجوان در سرزمین های اشغالی

بر اساس آمارهای منتشر شده از رسانه های خارجی و عبری زبان، میزان آزار و اذیت و تجاوز جنسی به زنان در سرزمین های اشغالی بسیار بالا و شدید است.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی گزارش داد که یک دختر جوان با نام مستعار گالیا، پس از اینکه مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است، برای کمک به مقامات مراجعه کرده است و مقامات صهیونیستی وی را به یک پناهگاه مخصوص کودکان فرستادند تا در آنجا مورد مراقبت قرار بگید، اما گالیا پس از آمدن به این پناهگاه مجددا مورد آزار و اذیت و تجاوز گروه دیگری قرار گرفته است!

گالیا در این باره گفته است: "از روز اولی که به پناهگاه رسیدم موارد خشونت زیادی وجود داشت. هیچکس سعی نکرد مرا آرام کند و حتی برعکس هماهنگ کننده پناهگاه من را سرزنش کرد و به من گفت که "مردان نمی توانند غریزه و تمایلات جنسی خود را کنترل کنند و من مقصر این موضوع هستم!"

"به من حریم خصوصی داده نشد، افراد دیگر که در آنجا حضور داشتند، مرا مورد آزار و اذیت جنسی قرار دادند و از طرف دیگر کارکنان پناهگاه از من حمایت و محافظت نکردند. وضعیت روحی من در آنجا بدتر شد و با وجود اینکه از اضطراب و افکار پریشان رنج می بردم و از آنها التماس می کردم، هیچ کمک و درمان روانی دریافت از آنها دریافت نکردم. شب ها می ترسیدم بخوابم و از اضطراب رنج می بردم."

"مدیر پناهگاه من را سرزنش کرد که بخاطر من بین خودشان دعوا شده است و به من گفت: تو فکر می کنی مردها با دیدن یک دختر می توانند حس جنسی خود را کنترل کنند؟ و من جواب دادم: آیا من مقصرم که هیچ چاره و راه حلی برای زنانی شبیه من در شهر وجود ندارد؟"

 

تجاوز مکرر به یک دختر نوجوان در سرزمین های اشغالی
زن جوانی که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود به پناهگاهی که مردان در آن حضور داشتند فرستاده شد و در آنجا دوباره مورد حمله و آزار جنسی قرار گرفت:
  "شب ها میترسیدم بخوابم"

 

"من توسط یکی از مردان ساکن در پناهگاه مورد ضرب و شتم قرار گرفتم و به بیمارستان منتقل شدم. مجازاتی که برای من و مردی که مرا کتک زد این بود که یک شب در خیابان بخوابیم. من از پناهگاه بیرون آمدن و اکنون امکان بازگشت به آنجا را ندارم."

بر اساس گزارش شبکه ۱۲ اسرائیل، گالیا همچنین در سن شش سالگی از آزار و اذیت جنسی در خانواده خود رنج می برده است.

شبکه ۱۲ اسرائیل در این باره گفته است که بر اساس تحقیقات آنها، دلیل فرستادن گالیا به یک پناهگاه که مردان نیز در آن حضور دارند، این است که این تنها پناهگاه در اورشلیم (بیت المقدس) برای کودکان خیابانی است و در واقع هیچ راه حل مناسبی در شهر برای زنانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته و در وضعیت مشابهی هستند، وجود ندارد.

 

ارسال نظر