|
شناسه خبر: 9226

اپل محصولات و خدمات جدید خود را معرفی کرد

اپل از مک بوک پرو جدیدی رونمایی کرد که از تراشه‌های M2 پشتیبانی می کند و اندازه صفحه نمایش آن 13 اینچ و قیمت آن 1299 دلار است.

اپل کنفرانس WDC 2022 خود را در 6 ژوئن برگزار و آخرین محصولات و به روز رسانی های خود را معرفی کرد.

به گزارش ایلنا از سی‌ان‌بی‌سی عربی؛ این سازنده آیفون از جدیدترین سیستم عامل خود یعنی iOS 16 رونمایی کرد که شامل به روز رسانی برای صفحه قفل است.

Apple Pay Later

اپل همچنین از یک محصول جدید به نام Apple Pay Later رونمایی کرد که به شما امکان می‌دهد از هر جایی که Apple Pay پذیرفته شده است خرید کنید و سپس طی شش هفته در چهار بخش، پرداخت کنید.

قابلیت جدید برای عکس

این برند ویژگی جدیدی را معرفی کرد که امکان به اشتراک گذاری عکس‌ها را با گروهی از افراد فراهم می‌کند تا آنها عکس‌های جدید را همزمان با قابلیت تغییر و حذف آنها توسط همه طرف های شرکت کننده دریافت کنند.

به روز رسانی iMessage

اپل اعلام کرد که کاربران می‌توانند پیام‌ها را پس از ارسال از طریق iMessage ویرایش کنند.

به روز رسانی برای CarPlay

هدف این به روز رسانی ایجاد یکپارچگی با دستگاه‌های خودرو است و می‌تواند عملکردهایی مانند تهویه مطبوع و صفحه نمایش را کنترل کند تا ارتباط بین آیفون کاربر و خودرو برقرار شود تا تمام داده‌های روی صفحه نمایش خودرو مانند سرعت و باقیمانده بنزین ارائه شود. .

سیستم عامل جدید اپل واچ

این شرکت از سیستم عامل جدید خود به نام watchOS 9 برای اپل واچ خود رونمایی کرد.

مک بوک پرو جدید

اپل از مک بوک پرو جدیدی رونمایی کرد که از تراشه‌های M2 پشتیبانی می کند و اندازه صفحه نمایش آن 13 اینچ و قیمت آن 1299 دلار است.

سیستم عامل جدید برای مک

این شرکت همچنین از یک سیستم عامل جدید برای مک با نام macOS Ventura خبر داد.

مک بوک ایر جدید

اپل یک مک‌بوک ایر جدید 2.7 پوندی (1.22 کیلوگرمی) با تراشه‌های M2 را معرفی کرد که در رنگ‌های نقره‌ای، طلایی، آبی و خاکستری موجود است و با MagSafe عرضه می‌شود.

سرویس جدید Safety Check

این شرکت سرویس جدیدی به نام Safety Check را معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد تا به سرعت تمام سرویس‌ها و برنامه‌هایی را که با خانواده کاربر به اشتراک گذاشته می‌شوند ببندند و هدف آن حفظ حریم خصوصی و حفاظت از اطلاعات شخصی است.

ارسال نظر