|
شناسه خبر: 9316

راز استخوان‌های دفن شده در مشهد!

بقایای استخوان های مردی که در زمین های کشاورزی دفن شده بود، ماجرای جنایی دیگری را در مشهد رقم زد.

شب یک شنبه گذشته، کارگرانی که مشغول ساخت و ساز در یک قطعه زمین حاشیه جاده روستایی پرکندآباد مشهد بودند، با جمجمه‌ای روبه رو شدند که هنگام حفاری برای پی ریزی یک ساختمان از زیر خاک بیرون آمد. بعد از مدت کوتاهی نیز بقایای اسکلت انسان نمایان شد و بدین ترتیب کارگران سراسیمه با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و موضوع را اطلاع دادند.

دقایقی بعد نیرو‌های کلانتری معراج مشهد عازم محل شدند و با حفظ صحنه کشف اسکلت، مراتب را شبانه به قاضی ویژه قتل عمد اعلام کردند. طولی نکشید که با حضور قاضی محمود «عارفی راد» بررسی‌های قضایی آغاز شد و گروهی از نیرو‌های تجسس به سرپرستی سرگرد قنبری (رئیس تجسس کلانتری) ماموریت یافتند تا ماجرای دفن پیکر انسان در حاشیه جاده را مورد کنکاش‌های دقیق پلیسی قرار دهند.

تحقیقات شبانه که زیر نظر مقام قضایی نشان می‌داد مرد جوان دفن شده، دارای دندان‌های سالم بوده و حدود ۳۰ تا ۴۵ سال داشته است. مالک فعلی زمین مذکور مدعی است که چند ماه قبل آن را برای راه اندازی خدمات خودرویی خریداری کرده و از گذشته آن اطلاعی ندارد.

در همین حال قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با صدور دستور انتقال بقایای اسکلت کشف شده به پزشکی قانونی، از نیرو‌های انتظامی خواست بررسی‌های غیرمحسوس را برای کشف حقیقت آغاز کنند. به همین دلیل تحقیقات بیشتر زیر نظر سرگرد آزادواری (رئیس کلانتری معراج) ادامه دارد.

منبع: خراسان

 

ارسال نظر