|
شناسه خبر: 2016

نظارت میدانی با اولویت مناطق محروم در دستور کار مجلس است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس ماموریت‌ها و رویکرد تحولی که در مجلس دنبال می‌شود، نظارت‌های میدانی با اولویت مناطق محروم در دستور کار مجلس است.

محمدباقر قالیباف دقایقی پیش در بدو ورود به استان چهارمحال و بختیاری در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس ماموریت‌ها و رویکرد تحولی که در مجلس دنبال می‌شود، نظارت‌های میدانی با اولویت مناطق محروم در دستورکار مجلس است.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این سومین سفر استانی است که توفیق داریم در خدمت مردم شهیدپرور و ولایتمدار استانی باشیم که بر اساس بررسی‌های ما در شاخص‌های مختلف در کشور از بهره‌مندی لازم نسبت به سایر استان‌ها، برخوردار نیست.

وی در خصوص برنامه‌های سفر خود به چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در این 48 ساعت با بازدید از مناطق محروم استان، حوزه صنعت و بررسی مسائلی که استان دارد در خدمت مردم و مسؤولان هستیم.

قالیباف در پایان گفت: امیدواریم به جمع‌بندی خوبی در خصوص مشکلات استان مخصوصا در آستانه بودجه 1400 برسیم و تصمیمات خوبی را در رابطه با سال آینده در سیاست‌گذاری و تکمیل پروژه‌هایی که در برنامه بوده و پیشرفت آن‌ها در بازدیدهای میدانی بررسی می‌شود، اخذ کنیم.

ارسال نظر