|
شناسه خبر: 4459

اصلاح‌­طلبان و سهم‌­خواهی از دولت جدید!

اصلاح‌طلبان در دولت رئیسی به دنبال سهم‌خواهی و فرافکنی نیستند و فقط خواستار این هستند تا مشکلات مردم هر چه زودتر حل‌و‌فصل شود.

روزنامه آرمان در مطلبی نوشت: «اصلاح‌طلبان در عرصه اجتماعی به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند و تمام تلاش خود را برای موفقیت این دولت به کار خواهند گرفت. اصلاحات از هیچ کمکی برای موفقیت مسئولان دریغ نخواهند کرد و فقط به دنبال این هستند که مشکلات مردم در زمینه‌های مختلف حل و فصل شود. البته اصلاح‌طلبان در عین حال نگاه نقادانه به مسائل کشور خواهند داشت و به صورت دلسوزانه فقط و فقط به دنبال این هستند تا مشکلات مردم حل و فصل شود. اصلاح‌طلبان از دولت آقای رئیسی مطالبه‌گری نمی‌کنند، اما خواسته‌ها و انتقادات مردم را به دولت رئیسی گوشزد خواهند کرد. اصلاح‌طلبان در دولت رئیسی به دنبال سهم‌خواهی و فرافکنی نیستند و فقط خواستار این هستند تا مشکلات مردم هر چه زودتر حل و فصل شود».مدعیان اصلاحات به رفتار قبیله‌ای و سهم خواهی حداکثری و بی‌توجهی به مطالبات و مشکللات مردم مشهور هستند. ادعای فوق در مورد خواست اصلاح‌طلبان برای رفع مشکلات مردم در حالی است که در مطلب قبل (یادداشت روزنامه شرق) به وضوح به رئیس‌ مجلس و نمایندگان به خاطر حضور در میان مردم و نظارت میدانی توهین شده است.

این طیف علی‌رغم تصاحب دولت روحانی در 8 سال گذشته به هیچ عنوان نتوانست کارنامه قابل قبولی ارائه دهد.

حالا رسانه‌های این طیف طوری وانمود می‌کنند که گویی هیچ‌گاه در قدرت حضور نداشته و سهمی از قدرت نداشته‌اند و صرفا در پی رفع مشکلات مردم بدون هیچ چشم داشتی هستند./ خراسان

ارسال نظر