|
شناسه خبر: 4464

دلواپسان از دولت روحانی توقعات ماورایی داشتند!

«جلال میرزایی» فعال اصلاح طلب و نماینده سابق مجلس گفت: «به نظر می‌آید انتظارات از رئیس جمهور در دولت ابراهیم رئیسـی برخلاف دولت روحانی است و بعضی افراد در تلاش هستند توقعات مردم از دولت بی جهـت بالا نرود.

«جلال میرزایی» فعال اصلاح طلب و نماینده سابق مجلس در مصاحبه با روزنامه آرمان گفت: «به نظر می‌آید انتظارات از رئیس جمهور  در دولت ابراهیم رئیسـی برخلاف دولت روحانی است و بعضی افراد در تلاش هستند توقعات مردم از دولت بی جهـت بالا نرود. برخی جریان‌ها انگار فراموش کرده‌اند که تا آخرین روزهای دولت دوازدهم از حسـن روحانی انتقاد می‌کردند و توقعات ماورایی هم از حسن روحانی داشتند».

میرزایی در ادامه گفت: «نگاه جناحی دلواپسان در دولت روحانی کاملا مشهود بود و آنها هر روز از دولت روحانی یک خواسته داشتند، اما هم اکنون که دولت جدید بر سر کار آمده است، در سخنان خود اعلام می‌کنند که نباید از دولت توقع‌های زیادی داشت، که البته درست هم هست».

جریان اصلاح طلب در پی آن است تا با ترفندهای مختلف کارنامه بسیار ضعیف دولت روحانی را تطهیر کند.

آیا انتظار ساخت مسکن در دولت روحانی، توقع ماورایی بود!؟ چرا حتی یک واحد مسکن اجتماعی در 8 سال گذشته ساخته نشد!؟ آیا انتظار ساخت پالایشگاه و نیروگاه هم توقع ماورایی بود!؟

حامیان دولت روحانی نگران و آشفته هستند؛ چرا!؟ به این خاطر که افکارعمومی کارنامه دولت رئیسی را با دولت روحانی مقایسه خواهد کرد. بر همین اساس باید دولت رئیسی از همین ابتدا مورد هجمه و تخریب قرار گیرد تا اقدامات مثبت دولت به چشم نیاید./ مشرق

ارسال نظر