|
شناسه خبر: 4586

نظر کمیسیون بهداشت درباره وزیر پیشنهادی بهداشت

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون بهداشت و درمان از وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان حمایت خواهند کرد.

حسینعلی شهریاری، با اشاره به اینکه جلسات با کابینه مورد نظر باید برگزار گردد تا بتوانیم برنامه‌های وزرای پیشنهادی را بشنویم، عنوان کرد : در حال حاضر نمی‌توان کابینه را قضاوت کرد و می‌ بایست تمامی وزرای پیشنهادی برنامه‌های خود را تشریح کنند و از خود دفاع کنند.

وی با اشاره به اینکه صبح دیروز وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان در کمیسیون حضور پیدا کردند، افزود: ایشان برنامه های خود را به سمع حاضرین در جلسه رساندند و اعضای کمیسیون نیز مسائل خود را مطرح کردند و بنا شد کمیسیون از ایشان حمایت لازم را داشته باشند.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مشکلات حوزه سلامت تنها به وزارت بهداشت بازنمیگردد و به نوعی می توان گفت که ۳۰ درصد مشکلات حوزه سلامت به وزارت بهداشت و درمان برمیگردد و ۷۰ درصد باقی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صمت، سازمان محیط زیست، سازمان استاندارد و وزارت جهاد کشاورزی  بازمیگردد و آنها نیز دخیل هستند و بایستی با همکاری هم و با پشتوانه رئیس دولت بتوان مشکلات حوزه سلامت را رفع کرد./ فردا

ارسال نظر