|
شناسه خبر: 4810

جبهه اصلاحات منحل می‌شود؟

فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره اتفاقات درون جریان متبوع خود توضیح داد.

احمد شریف، عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، درباره برنامه حزب متبوع خود برای انتخابات مجلس دوازدهم، گفت: جریان اصلاحات هنوز برنامه‌ای برای این انتخابات ندارد.

او درباره همکاری جریان متبوع خود با دولت سیزدهم بیان کرد: اگر از سوی دولت تقاضایی شود وظیفه هر شخص است که به دولت کمک کند تا مشکلات حل شود، اما مساله این است که هنوز تقاضایی از سوی دولت در این زمینه صورت نگرفته؛ این در حالی است که معمولا تعامل به صورت دو طرفه انجام می‌شود و دولت باید از احزاب کمک بخواهد تا در راستای حل مشکلات کشور به دولت کمک و بحران‌های کشور حل و فصل شود؛  بعدها اگر تقاضایی در این زمینه باشد جمع در این باره تصمیم خواهد گرفت.

شریف درباره عمده ترین مسائل مطرح شده در جلسات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ایران افزود: در حال حاضر بیشتر صحبت‌ها در زمینه آسیب شناسی انتخابات است و تداوم کار جبهه اصلاحات ایران به همان صورت که قبلا پیش می‌رفت؛ زیرا الان ما به پایان دوره ترکیب آن رسیده ایم و باید درباره ادامه همین ترکیب یا ترکیب دیگر صحبت شود.

فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به این سوال که آیا جبهه اصلاحات قرار است منحل شود؟ گفت: خیر، منحل نخواهد شد بلکه صرفا درباره ترکیب آن بحث خواهد شد.وی درباره ترکیب کابینه سیزدهم هم بیان کرد: من نظرم این است که انتظار ما بسیار بیشتر از این بود؛  به شخصه معتقدم برای برخی از وزارتخانه‌ها افراد توانمندتری هم وجود داشتند که دولت می توانست از آنها بهره بگیرد./ باشگاه خبرنگاران

 

ارسال نظر