|
شناسه خبر: 5244

لاریجانی در مسیر احمدی‌نژاد گام برمی‌دارد

امیررضا واعظ آشتیانی گفت: لاریجانی مواضعی حاشیه‌ساز اتخاذ می‌کند تا همچنان مورد توجه رسانه‌ها باشد و فراموش نشود.

به گزارش مثلث آنلاین، علی لاریجانی به تازگی نامه‌ای به سخنگوی شورای نگهبان نوشته و بازهم اصرار کرده است که می‌خواهم دلایل ردصلاحیتم علنی شود. حالا در این بین پرسش این است که چرا سیاستمداری که همه او را به عنوانی سیاستمداری پیچیده می‌شناختند، این روزها به این میزان سروصدا می‌کند.

امیررضا واعظ آشتیانی، فعال و تحلیلگر سیاسی، درباره این موضوع به «مثلث‌آنلاین» گفت: «برخی افراد در زمانی که در مسئولیت حضور دارند بسیار مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرند اما وقتی از مسئولیت کنار می‌روند می‌ترسند که مبادا فراموش شوند؛ به همین دلیل مواضعی می‌گیرند که حاشیه‌ساز باشد تا بازهم رسانه‌ها آنها را مورد توجه قرار دهند».

او درباره علت حملات لاریجانی به شورای نگهبان بیان کرد: «شورای نگهبان هیچ‌وظیفه‌ای ندارد که دلایل ردصلاحیت‌ افراد را منتشر کند. افراد می‌توانند خودشان این کار را بکنند».

این فعال سیاسی ادامه داد: «من احساسم این است که برخی از متانت شورای نگهبان سوءاستفاده می‌کنند و می‌خواهند القاء کنند که شورای نگهبان وظیفه انتشار علت ردصلاحیت افراد را دارد. من نمی‌خواهم از شورای نگهبان دفاعی کنم و از شورای نگهبان هم منتفع نشده‌ام اما اگر از باب انصاف سخن بگوییم باید مطرح کنیم که درست نیست هر فردی که چه در انتخابات شوراها و مجلس یا ریاست‌جمهوری ردصلاحیت می‌شوند، به شورای نگهبان حمله کنند. حالا فرض کنیم شورای نگهبان موراد ردصلاحیت آقای لاریجانی را منشتر می‌کرد، آیا ممکن نبود همین اطرافیان او بیایند بگویند چرا با آبروی او بازی کردید؟ چرا موارد را منتشر کردید که بر نگاه مردم تأثیر بگذارد؟»

 

ارسال نظر