|
شناسه خبر: 5337

اقبال شاکری عضو مجمع نمایندگان استان تهران در گفتگو با صبح نو:

برخی‌ قصد دارند با ایجاد حواشی دستاوردها را به تعویق بیاندازند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: برخی از افراد و گروه ها قصد دارند تا با ایجاد حواشی مختلف، دستاوردها را به تعویق بیاندازند که ان‌شااله موفقیت ها حاصل خواهد شد و مردم لذت خدمتگزاری درست را خواهند دید.

اقبال شاکری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با صبح نو با اشاره به تخریب‌های اخیر مجلس شورای اسلامی در رسانه‌های اصلاح طلب گفت: گروهی هشت سال در کشور قدرت داشتند و هم دولت، مجلس و شورا را اداره میکردند در منظر عمومی شکست خوردند و نتوانستند یک خدمت مناسبی را به مردم ارائه بدهند.

وی افزود: در عرصه بین المللی هم به همین منوال بود و مذاکرات طولانی با 1+5 و بعد از آن هم با 1+4 هیچ دستاوردی جز فشار مضاعف برای کشور نداشت و در آن زمینه هم موفق به کسب هیچ دستاوردی نشدند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس ادامه داد: این گروه در تمام عرصه های داخلی و خارجی دچار شکست شدند و چیزی برای ارائه به مردم ندارند پس بایستی دست به اقداماتی بزنند که ذهن مردم را منحرف کنند و آدرس غلط بدهند.

شاکری بیان کرد:یکی از اقدامات ثابت آن ها این است که به نهادها و ساختارهای کشوری به انواع مختلف هجمه وارد کنند و سعی کنند تا افکار عمومی مردم را به آن سمت سوق دهند تا مردم نتوانند مقایسه درستی از عملکردها داشته باشند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه اتفاقاتی که در مجلس های همسو با جریان آن ها در دوره های پیشین رخ داد با هیچ دوره ای قابل قیاس نیست ادامه داد : به عنوان مثال یک نمونه از مواردی که رخ داد فاجعه ای بود که در خصوص مسکن مهر و مسکن اقدام ملی پیش آمد. شما بررسی کنید ببینید چه تعداد از مردم توانستند از این طرح ها در آن دوره استفاده کنند؟ طرح اول در دوره خودش بسیار موثر بود و بعد از آن آمدند و این طرح را خراب کردند که باعث شد تا بسیاری از مردمی که در این طرح ثبت نام کرده بودند خانه ای تحویل نگرفتند.

وی افزود: در مسکن اقدام ملی هم تعداد بسیار بسیار محدودی اقدام شده بود که هنوز هم به اتمام نرسیده است. این ها نمونه آثاری است که این گروه از خودشان به جای گذاشتند.بنابراین از تخریب های کنونی آن ها نباید زیاد تعجب کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در حال حاضر مجلس کارهای خود را با قدرت ادامه می دهد به این موضوعات حاشیه ای هم نمی پردازد و اصل مجلس ریشه در اقتدار کشور در صحنه بین الملل و رفاه، امنیت وآسایش مردم در داخل دارد.ما با تمام وجود تلاش می کنیم تا چنین اهدافی محقق شود و از دولت هم توقع داریم حداکثر خدمتگزاری خودشان به مردم را انجام دهند.

شاکری در پایان گفت: دولتی که برای اولین بار استقراض نکرده است، پول چاپ نکرده، پایه پولی را افزایش نداده است و موجب افزایش نقدینگی در کشور نشده است پس قطعا آینده موفقی خواهد داشت که برخی از افراد و گروه ها قصد دارند تا با ایجاد حواشی مختلف، دستاوردها را به تعویق بیاندازند که البته ان شااله موفقیت ها حاصل خواهد شد و مردم لذت خدمتگزاری درست را خواهند دید.

 

ارسال نظر