|
شناسه خبر: 5347

حجت‌الله فیروزی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو «صبح نو آنلاین»:

رسانه‌های جریان اصلاح‌طلب بسیار زودهنگام پا به عرصه انتخابات گذاشتند

فیروزی معتقد است که متأسفانه رسانه‌های جریان اصلاح‌طلب بسیار زودهنگام پا به عرصه انتخابات دوره بعد گذاشتند و تخریب‌ها را آغاز کردند و با زیر ذره‌بین گذاشتن موضوعات بسیار عادی مجلس که حتی در دوره‌های قبلی بوده سعی دارند آن‌ها را به‌عنوان ایرادات مجلس یازدهم مطرح کنند که در نوع خودش یک بی‌اخلاقی رسانه‌ای است.

حجت‌الله فیروزی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو «صبح نو آنلاین» ضمن اشاره به تخریب‌های اخیر برخی از رسانه‌های اصلاح‌طلب علیه مجلس یازدهم اظهار کرد: یکی از نقاط مثبت مجلس یازدهم این است که موضوعات را بسیار شفاف به جامعه منعکس می‌کند. موضوعاتی که در خصوص مجلس در دوره‌های گذشته مخفی می‌ماندند در این دوره خود نمایندگان به‌صراحت در رسانه‌ها مطرح می‌کنند.

وی افزود: متأسفانه رسانه‌های جریان اصلاح‌طلب بسیار زودهنگام پا به عرصه انتخابات دوره بعد گذاشتند و تخریب‌ها را آغاز کردند و با زیر ذره‌بین گذاشتن موضوعات بسیار عادی مجلس که حتی در دوره‌های قبلی بوده سعی دارند آن‌ها را به‌عنوان ایرادات مجلس یازدهم مطرح کنند که در نوع خودش یک بی‌اخلاقی رسانه‌ای است.

فیروزی ادامه داد: در هجده ماهی که از عمر مجلس می‌گذرد علاوه بر اینکه قوانین بسیار خوب و اثرگذاری در حوزه اقتصاد، اشتغال و معیشت تصویب‌شده، برنامه‌های بسیار خوب دیگری هم در دست اجراست و آن‌ها را در برنامه‌های خود دارد.

*اقدامات مثبت مجلس باعث شده برخی احساس خطر کنند

این نماینده مجلس گفت: این موضوعات باعث شده تا برخی از این روند رو به رشد مجلس و ظرفیت‌هایی که برای قانون‌گذاری دارد احساس خطر و اقدامات ما را تخریب کنند و حاشیه‌های غیر مرتبط برای آن ایجاد کنند.

او تأکید کرد: حضور نمایندگان این دوره در حوزه‌های انتخابیه و رسیدگی به امور مردم و دسترسی آسان مردم به نماینده‌ها باعث شده تا برخی‌ها این موضوعات را برنتابند و با ایجاد حواشی قصد انحراف افکار عمومی را داشته باشند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار می‌کند: این در حالی است که کشور ازلحاظ اقتصادی در سخت‌ترین شرایط بعد از انقلاب به سر می‌برد. اما با همه این محدودیت‌ها و موانع و معذوریت‌هایی که در حوزه منابع داریم نمایندگان این دوره مجلس خوش درخشیدند.

فیروزی گفت: باوجوداینکه 14 ماه از عمر این مجلس در دوره دولت قبل بود که نشاط و چابکی در آن وجود نداشت اما باز نمایندگان با تلاش، کار خود را با جدیت پیش بردند.

او ابراز کرد: مجلس یازدهم چه با دولت قبل که به‌نوعی غیرهمسو بود و چه با دولت فعلی که همسو است از سازوکارهای نظارتی خود غفلت نکرده است و بدون هیچ‌گونه ملاحظات حزبی، امر نظارت را به‌خوبی پیش می‌برد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در انتها خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس روزانه و به‌صورت مستمر هرکجا که احساس ضعف و کم‌کاری کنند حتماً به دولت تذکر می‌دهند و این برخلاف تصوراتی است که برخی‌ها می‌خواستند به مردم اعلام کنند.

 

ارسال نظر