|
شناسه خبر: 5435

حسین حق وردی، نماینده مردم شهریار در گفت وگو با «صبح‌نو آنلاین»:

سرعت رسیدگی به امور مردم باید افزایش یابد

حق وردی می گوید: هرزمان دیدیم که دشمن درحال حمله و تخریب اقدامات جمهوری اسلامی است باید بدانیم که راهمان درست است اما لازم است که تلاشمان را در این مسیر بیشتر کنیم و رسیدگی به مسائل مردم را با سرعت بیشتری پیگیری کنیم.

حسین حق وردی، نماینده مردم شهریار، ملارد و قدس در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با «صبح‌نو آنلاین» ضمن اشاره به ارتباط دولت با مجلس و نمایندگان و بازدید از استان های کشور بیان کرد: احیای تعامل بین دولت و مجلس از چند جهت مثبت است. از یک جهت نمایندگان هر حوزه انتخابیه آگاه ترین فرد به مسائل، مشکلات، ظرفیت ها و توامندی های آن منطقه هستند و در دیدار با عالی ترین مقام اجرایی کشور هم توانمندی ها و هم مشکلات آن منطقه مطرح می شود.

وی افزود: البته ما در تهران 35 نفر هستیم و فرصت خیلی کم بود و ما باید طی دو دقیقه گزارشی از حوزه انتخابیه خودمان ارائه می کردیم اما فی نفس این حرکت بسیار خوب است و از طرف دیگر در ایجاد تعامل حسنه بین مجلس و دولت بسیار موثر است.

حق وردی تاکید کرد: امیدواریم که فواصل این چنین جلسات با توجه به زمانبندی رئیس جمهور بیشتر شود و در جلسات بعدی گزارشی از پیگیری موضوعات جلسات قبلی مطرح و این جلسات در فواصل زمانی مشخص مثلا سالی دو بار برگزار شود.

نماینده مردم شهریار درمجلس ادامه داد: در دولت قبلی به علت کرونا یا هر دلیل دیگری حتی برخی از وزرا هم نمی توانستند از نزدیک با رئیس جمهور دیدار کنند چه برسد به نمایندگان مجلس. یعنی نمایندگان مجلس در مدت یک سالی و نیمی که از عمر دولت قبلی مانده بود نتوانستند رئیس جمهور را ببینند.

او گفت: رئیس جمهور قبلی در مجموع دو بار به مجلس آمد که یکبار برای افتتاح مجلس و یکی هم برای مراسم تحلیف حجت الاسلام رئیسی بود. حال اما این حرکات دولت جدید و دیدار با نمایندگان و حضور درمیان مردم، پیگیری سفرهای استانی موثر و راهگشا خواهد بود.

حق وردی درانتها تصریح کرد که دراین میان عده ای و جریانی سعی دارند که اقدامات دولت و مجلس را تخریب کنند که طبیعی است. هرزمان دیدیم که دشمن درحال حمله و تخریب اقدامات جمهوری اسلامی است باید بدایم راهمان درست است اما لازم است که تلاشمان را در این مسیر بیشتر کنیم و رسیدگی به مسائل مردم را با سرعت بیشتری پیگیری کنیم.

 

 

 

ارسال نظر