|
شناسه خبر: 6587

حضور قالیباف در جلسات کمیسیون تلفیق/جلسات ۳ شیفته شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ از برگزاری جلسات امروز این کمیسیون در سه شیفت خبر داد.

رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 از برگزاری جلسات این کمیسیون در 3 شیفت خبر داد و گفت: کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 امروز در سه شیفت صبح، ظهر و عصر جلسات خود را جهت بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه برگزار می‌کند.

وی افزود: آقای قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت شب کمیسیون حضور پیدا خواهد کرد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس در تشریح جلسه اخیر این کمیسیون که با حضور وزیر نفت و تعدادی از مدیران این وزارت خانه تشکیل شد،بیان کرد : چندین دهه است که درآمدهای شرکت‌های دولتی برای هیچ‌کس آشکار نیست و این درآمدها وارد درآمدهای عمومی کشور یعنی معیشت مردم نمی شود اما مجلس یازدهم از سال گذشته به این تاریک‌خانه ها ورود کرده است.

زارع اضافه کرد: در راستای همین شفافیت، عصر امروز کمیسیون تلفیق 26 هزار میلیارد تومان از مجموع 155 هزار میلیارد تومان درآمدهای شرکت ملی گاز را که دولت هیچ اشاره ای در لایحه بودجه به آن نکرده بود شفاف کرد و به ردیف های بودجه اضافه شد.

نماینده آباده در مجلس تاکید کرد: این رقم 26 هزار میلیارد تومان تنها بخشی از درآمدهای شرکت ملی گاز است که در بخش درآمدی بودجه اضافه شد و ان شاءالله در بخش هزینه‌ها، آن را برای بخش‌هایی که نفع آن به همه مردم برسد، تصویب خواهیم کرد.

 

ارسال نظر