|
شناسه خبر: 6618

آخرین خبر از دریافت رشوه توسط حسین فریدون

حسین فریدون نسبت به خبر دریافت رشوه از مدیران شرکت کروز واکنش نشان داد.

حسین فریدون، برادر رئیس‌جمهور سابق به اتهامات وارده در اولین دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت قطعه‌سازی کروز واکنش نشان داد.

حسین فریدون نوشت: اینجانب هیچگونه آشنایی و ارتباطی با شرکت قطعه‌سازی کروز نداشته و ایشان را نمی‌شناسم. بنابراین ادعای دریافت مبلغی توسط اینجانب از مدیران شرکت مذکور بابت انتخابات مجلس، کاملاً بی‌اساس و بدین وسیله تکذیب می‌شود. جای تأسف است که این روزها که اینجانب دوران محکومیت خویش را در زندان می‌گذرانم گروه‌ها و جریاناتی در جهت خدشه‌دار کردن چهره‌ام و عقده‌گشایی از انتشار هیچ دروغی فروگذار نمی‌کنند.

گفتنی است؛ نماینده دادستان درجلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت کروز گفته بود: طبق گزارش اطلاعات سپاه مبلغ ۶ میلیارد ریال در ۲ فقره، ۱۱ میلیارد ریال در یک فقره و یک فقره یک میلیارد ریال بابت انتخابات مجلس نهم توسط شرکت کروز انجام و به تایید حمید کشاورز توچایی رسیده است. طبق رد یابی‌ها مبالغ مذکور به منظور انتخابات به حسین فریدون و مرتبطین او پرداخت شده است. ردیابی چک‌های پرداختی شرکت کروز نشان می‌دهد مبالغ بعد از چند ماه به حساب مسعود احمدی زاده واریز شده است. طبق بررسی‌ها مشخص شد وجوه واریزی به حساب مسعود احمدی زاده متعلق به حسین فریدون بوده و مسعود احمدی زاده به عنوان صندوق مالی حسین فریدون ایفای نقش می‌کرده است.

 

ارسال نظر