|
شناسه خبر: 6747

حسین حق‌وردی، نماینده مردم شهریار درمجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با《صبح نو آنلاین》:

سفرهای استانی نشان‌دهنده ارتباط نزدیک عالی‌ترین مقام اجرایی کشور با مردم است

حق وردی معتقد است که سفرهای استانی رئیس‌جمهور بسیار امیدوارکننده و پسندیده است اما مسئله این است که نباید اجازه دهیم این سفرها لوس شوند. باید مصوبات سفرها هرچه سریع‌تر نتیجه مشخص داشته باشند و برای مردم ملموس باشد.

حسین حق‌وردی، نماینده مردم شهریار درمجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با《صبح نو آنلاین》ضمن اشاره به سفر استانی اخیر رئیس‌جمهور به گیلان بیان کرد: خود انجام سفرهای رئیس جمهور بسیار امر پسندیده ای است و نشان دهنده ارتباط نزدیک عالی ترین مقام اجرایی یک کشور با مردم است.

وی افزود: که این کار نشان دهنده اهتمام هیات دولت و مسئولان کشور به مشکلات منطقه ای و بخشی جامعه است. نشان دهنده ارتباط صمیمانه ای است که می تواند بین مردم و مسئولین شکل بگیرد.

حق‌وردی ادامه داد: اینکه رئیس جمهور بالافاصله بعد از بازگشت از سفر روسیه به مناطق سیل زده میرود تا مشکلات مردم را از نزدیک بررسی کند قابل ستایش و تشکر است.

*نباید اجازه دهیم سفرهای استانی رئیس‌جمهور لوس شود

نماینده مردم شهریار اظهارکرد: اما حقیقت موضوع این است که نباید اجازه دهیم این مسئله لوس شود. اگر تصمیماتی گرفته شود و این تصمیمات جنبه عملیاتی نگیرد امید ایجاد شده بین مردم از بین میرود و قضیه به نوعی لوس می شود. این سفرها باید سریع‌تر نتیجه داشته باشند.

*تصمیمات و مصوبات استانی باید اجرایی شوند

وی گفت: یعنی آن تیمی که قبل از سفر به استان میرود، باید تصمیمات کارشناسانه قابل اندازه گیری از لحاظ کمی بگیرد و زمانی که وعده انجام پروژه ای را می دهند و برای آن زمان مشخص می کنند واقعا این اتفاق رخ دهد.

حق‌وردی یادآورشد: به عنوان مثال در شهریار یک پروژه ای داریم به نام بیمارستان امام خمینی شهریار که در دوره اول ریاست جمهوری مرحوم هاشمی رفسنجانی کلنگ خورده است و در تمام سفرهای روسای جمهور قبلی این موضوع جز پروژه هایی بوده که به مردم وعده ساخت آن را دادند اما هنوز هم عملیات ساختمانی آن تمام نشده است. یعنی برخی از قسمت های ساختمان هنوز تکمیل نشده در حال فرسوده شدن است.

نماینده مردم شهریار در مجلس در انتها عنوان کرد: اگر قرار باشد پروژه ها انقدر زمان ببرند قطعا آن سفرها و وعده ها لوس می شوند. لذا حتما برای اینکه این سفرها بیشتر کام مردم را شیرین کند باید وعده های داده شده به مردم محقق شوند.

ارسال نظر