|
شناسه خبر: 8223

حضور وزرای ورزش و کشور در مجلس برای بررسی حواشی بازی جنجالیِ مشهد

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس از حضور وزرای ورزش و کشور در این کمیسیون برای رسیدگی به حواشی بازی ایران و لبنان در مشهد خبر داد.

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس از حضور وزرای ورزش و کشور در این کمیسیون برای رسیدگی به حواشی بازی ایران و لبنان در مشهد خبر داد.

در پی اتفاقات و حواشی ایجاد شده در روز بازی ایران و لبنان در مشهد، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس ماموریت داد تا این موضوع را پیگیری کند.

محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در همین راستا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، گفت: جلسه امروز کمیسیون با حضور وزرای ورزش و جوانان و کشور در راستای ماموریت ویژه رئیس مجلس و به منظور بررسی حواشی ایجاد شده در روز بازی ایران و لبنان در مشهد  است.

وی افزود: قرار است تا وزرای ورزش و کشور گزارشی از اتفاقات پیش آمده پیرامون بازی ایران و لبنان در مشهد به اعضا کمیسیون ارائه دهند.

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس بیان کرد: در صورتی که گزارشات ارائه شده کافی نباشد ، کارگروهی از کمیسیون برای بررسی موضوع به مشهد سفر خواهند کرد تا با مسئولان مربوطه جلساتی برگزار کنند.

جوکار تصریح کرد: پس از بررسی‌ها لازم گزارشی از سوی اعضای کمیسیون تهیه و برای ارزیابی در اختیار هیئت رئیسه قوه مقننه قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نایب رئیس کمیسیون اصل نود از تشکیل پرونده‌ای ویژه در این کمیسیون برای بررسی علل بروز این حواشی خبر داده بود.

لازم به ذکر است، پیش از این آیت‌الله رئیسی با صدور دستور ویژه، وزیر کشور را مسئول  پیگیری فوری علل بروز اتفاقات در حاشیه دیدار ایران و لبنان کرده بود.

تسنیم

ارسال نظر