|
شناسه خبر: 8816

قالیباف از جعفرزاده ایمن‌آبادی شکایت می‌کند

رئیس مجلس از یک نمایندهٔ سابق مجلس، به‌دلیل انتشار مطلب کذب درباره خرید ملک در ترکیه و تشویش اذهان عمومی، شکایت خواهد کرد.

صفحه اطلاع رسانی محمدباقر قالیباف در فضای مجازی نوشت: جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده پیشین مجلس که از حامیان دولت روحانی بود، در گفت‌و‌گویی ادعای کذبِ فردی خارج‌نشین درباره خرید ملک در ترکیه از سوی خانوادهٔ آقای قالیباف را در قالب یک مصاحبه تکرار کرده است.

بنا به نوشته این صفحه، پیش از این، ادعای فردی به نام اسماعیلی، که سابقهٔ توهین به مقام شامخ حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را دارد و از کشور خارج شده، تکذیب شده بود. بااین‌حال، جعفرزاده نمایندهٔ پیشین مجلس این ادعا را تکرار کرد که نشر اکاذیب محسوب می‌شود. 

صفحه اطلاع رسانی رئیس مجلس اعلام کرده شکایت قالیباف از جعفرزاده به‌زودی انجام خواهد شد تا، با روشن‌شدن حقیقت، اجازهٔ جهت‌دهی به افکار عمومی با دروغ و اخبار داده نشود.

امروز غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مجلس دهم در مصاحبه‌ای ادعایی مطرح کرد مبنی‌بر این‌که قالیباف دو دستگاه آپارتمان را در ترکیه خریداری می‌کند، سوال بنده از ایشان این است که پول خرید دو دستگاه آپارتمان را از کجا آورده است؟

باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر