|
شناسه خبر: 8943

سخنگوی دستگاه قضا از تشکیل پرونده برای نماینده ادوار مجلس به دلیل انتشار مطلب کذب خبر داد

جعفرزاده ایمن آبادی در دادگاه

هجمه به محمدباقر قالیباف اگرچه همواره با دروغ‌گویی و اتهام‌زنی همراه بوده است اما در هفته‌های اخیر شاهد افزایش این رویکرد در بین مخالفان وی هستیم. تلاش پروژه‌ ای ها در هفته‌های اخیر برای به چالش کشیدن رییس مجلس آن هم همزمان با اهمیت اقدامات و قانونگذاری‌های مجلس در این روزها، نشان‌دهنده عزم جزم مخالفان برای حاشیه‌سازی است.

حاشیه‌سازی‌ها با دروغگویی پرقدرت در جریان است و پس از انتشار عکس‌هایی معنادار در جهت تخریب چهره رییس مجلس، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی اتهامات بی‌پایه‌ای را علیه قالیباف مطرح کرد. وی تاکید می‌کند که کسی که در این شرایط دو دستگاه آپارتمان را در ترکیه خریداری می‌کند شأنیت نظام را زیر پا گذاشته و لیاقت نشستن روی کرسی قدرت را ندارد!»
این اظهارات جعفرزاده در کنار اتهامات دیگر اما سند و مدرکی پیوست ندارد و موجب شد تا رییس مجلس رسما از وی شکایت کند. 
در این راستا، ذبیح‌الله خدائیان، در نشست خبری روز گذشته خود در خصوص شکایت رییس مجلس شورای اسلامی از جعفرزاده به‌علت انتشار خبر خرید منزل ازسوی خانواده آقای قالیباف در ترکیه گفت: با توجه به شکایتی که صورت گرفته پرونده تشکیل شده است. کسانی که اقدام به انتشار مطالب کذب کنند یا مدارک کافی ندارند، تحت تعقیب قرار و محکومیت می‌گیرند. افراد باید در انتشار اطلاعات دقت کنند.
در‌حالی‌که موج اول تخریب‌ها علیه قالیباف به بهانه سفر برخی بستگان او به ترکیه درحال فروکش بود، این نماینده سابق مجلس با طرح ادعایی بار دیگر موضوع تخریب قالیباف را زنده نگاه داشت. پس از این ادعا، سایت فردا با اشاره به شکایت قالیباف از جعفرزاده ایمن‌آبادی، نوشت: «آقای دکتر قالیباف قطعا از آقای جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده پیشین مجلس به دلیل انتشار مطلب کذب و تشویش اذهان عمومی و تکرار یک ادعای تکذیب‌شده درخصوص خرید ملک در ترکیه شکایت خواهد کرد». 
الیاس قالیباف، فرزند رییس مجلس نیز با جعلی خواندن مدارک خریداری دو دستگاه آپارتمان در ترکیه تصریح کرد: «پروژه‌سازان به دروغ اخباری را درباره خرید ملک در ترکیه منتشر کردند که تمام امضاهای آن جعلی است. این جعل به قدری ناشیانه بود که حتی فامیل آقای بحیرایی[داماد قالیباف] که با لاتین در سند آن‌ها نوشته شده اشتباه و مغایر با گذرنامه اصلی است». 
پس از اظهارات چهره‌های نزدیک به قالیباف در رد ادعاهای جعفرزاده ایمن‌آبادی، شرکت استانبولی «اسکای لند» نیز با صدور اطلاعیه‌ای شایعات درباره فروش ملک به داماد قالیباف را تکذیب و اعلام کرد که هیچ دادوستدی با امیررضا و محمد بحیرایی نداشته است.

ارسال نظر