|
شناسه خبر: 9063

سرهنگ پاسدار صیاد خدایی در اقدام تروریستی ضد انقلاب در مقابل منزل اش به شهادت رسید

مجاهد اسلام

یکی از مدافعان حرم عصر دیروز در حمله مسلحانه دو موتورسوار در خیابان مجاهدین اسلام تهران ترور شد. این حادثه حوالی ساعت16 دیروز در یکی از کوچه‌های فرعی خیابان مجاهدین اسلام رخ داد و دو نفر موتورسوار با شلیک پنج گلوله، یکی از مدافعان حرم را به شهادت رساندند.

این ترور در نزدیکی منزل این شهید و در هنگامی که وی قصد ورود به منزل خود را داشته به وقوع پیوسته است. ضاربان تحت‌تعقیب نیروهای امنیتی هستند. مجاهد مدافع حرم، شهید «حسن صیاد خدایاری» پس از سال‌ها مجاهدت دیروز در مقابل منزلش ترور شد‌ و به شهادت رسید. وی درحالی ترور شد که در داخل ماشین خود (پراید سفید) در مقابل منزل مسکونی‌اش قرار داشت. همسر وی اولین فردی بود که با پیکر این شهید مدافع حرم روبه‌رو شد.
روابط‌عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از شهادت این مدافع سرافراز حرم در اقدام تروریستی ضدانقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی خبر داد. روابط‌عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای با اعلام خبر اقدام جنایتکارانه تروریستی ضد انقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی در شهادت یکی از مدافعان سرافراز حرم افزود: عصر امروز (یکشنبه) در یکی از کوچه‌های منتهی به خیابان مجاهدین اسلام در شرق تهران، مدافع حرم «سرهنگ پاسدار صیاد خدایاری»  هدف جنایت تروریستی ضد انقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی قرار گرفت.
 این اطلاعیه با تبریک و تسلیت شهادت مدافع سرافراز حرم «سرهنگ پاسدار صیاد خدایاری» به خانواده معظم وی تاکید کرده است: اقدام لازم برای شناسایی و دستگیری ضارب یا ضاربان پیش‌بینی شده و در حال انجام است.
روایت شاهدان از ترور
به گزارش فارس، یکی از شاهدان عینی حادثه ترور گفت:دقایقی قبل از ترور که از خیابان قائن قصد ورود به کوچه غلامیان را داشتم با یک دستگاه خودرو پراید مواجه شدم که عرض کوچه را بسته بود و در حالی که درب صندوق عقب خودرو را باز نگه داشته بود اجازه ورود به خودروها نمی‌داد. وی ادامه می‌دهد :ماشین‌ها مجبور شدند مسیر را دور زده و از طرف دیگر کوچه از خیابان مجاهدین اسلام وارد کوچه غلامیان شوند. شاهد دیگر ماجرا که از همسایگان شهید صیاد و اولین کسی است که با اورژانس تماس می‌گیرد نیز می‌گوید همزمان با صدای ممتد تیراندازی صدای گاز شدید یک دستگاه موتور سیکلت در کوچه را شنیده است.او می‌گوید وقتی خودم را به کوچه رساندم با پیکر نیمه‌جان شهید صیاد مواجه شدم و بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم. یکی دیگر از همسایه‌ها که در لحظه عملیات ترور در پشت‌بام یکی از ساختمان‌های مشرف به محل حادثه حضور داشته می‌گوید: وقتی صدای شلیک‌ها را شنیدم به سمت صدا متمایل شدم که متوجه دویدن فردی که شلیک می‌کرد، شدم. فرد دیگری هم که راننده موتور سیکلت بود در ورودی کوچه آذری منتظر بود که بلافاصله بعد از سوار شدن فرد اول با سرعت از محل متواری شد.

 

ارسال نظر