|
شناسه خبر: 9782

محمد باقر قالیباف:

روحیه ضدصهیونیستی در حال گسترش است

رییس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی حملات نظامی به نوار غزه و ترور فرماندهان مقاومت اسلامی فلسطین را محکوم کرد. متن این پیام بدین شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
رژیم نامشروع، ضدبشری و کودک‌کش صهیونیستی در پی تشدید ناکامی‌ها و ناتوانی در مواجهه با مقاومت امت اسلام، با انجام جنایت جدید در حمله نظامی به مناطق نوار غزه و ترور فرماندهان مقاومت اسلامی فلسطین در سایه حمایت آمریکا و دیگر دولت‌های ضدبشری بار دیگر چهره سفاک و خصلت جنایت‌پیشگی و تجاوزگری خود و حامیان‌شان را به نمایش گذاشت.
ملت مظلوم فلسطین و امت اسلامی بی‌تردید این جنایت بی‌شرمانه را که در ایام‌ سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله(ع) رخ داد و باعث شهادت و مجروحیت جمعی از مردم بی‌دفاع شد، بی‌پاسخ  نگذاشته و با اقدام متقابل متکی بر وحدت کامل همه گروه‌های فلسطینی، شکست دیگری را بر نظامیان این رژیم و حامیان آن‌ها رقم خواهند زد.
 ملت مظلوم فلسطین در طول سال‌های مقاومت ثابت کرده‌اند هیچ‌گاه تسلیم این‌گونه اقدامات ازسوی استکبار جهانی و رژیم غاصب و اشغالگر قدس نخواهند شد و‌ جهانیان بدانند نقشه موهوم به عادی‌سازی روابط و خط سازش برخی کشورهای منطقه با رژیم منحوس صهیونیستی هیچ تضمینی در امنیت رژیم اسرائیل نخواهد داشت.
مقاومت‌ اسلامی و روحیه ضدصهیونیستی در بین ملت‌های مسلمان روزبه‌روز درحال گسترش و هم‌افزایی است و دشمنان کوردل بدانند آتش یورش رزمندگان جبهه مقاومت بر سر اشغالگران سرزمین فلسطین فرود خواهد آمد.
امت اسلامی به‌ویژه ملت سلحشور ایران همچون گذشته از آرمان آزادی قدس شریف و تشکیل دولت فلسطین با مشارکت آحاد مردم این منطقه حمایت کرده و از مجامع جهانی، سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی حقوق بشری می‌خواهد دربرابر جنایات صهیونیست‌ها و احقاق حقوق ملت فلسطین، به وظایف انسانی خویش متعهد باشند و با سکوت خود منفعلانه رفتار نکنند.
ضمن تجلیل از تمامی شهدای محور مقاومت، فرماندهان و مجاهدان سرافراز فلسطین و جنبش جهاد اسلامی به‌ویژه شهدای حملات اخیر، شهیدان «خالد منصور»، «تیسیر الجعبری» و «رافت الزاملی»، تردیدی نیست این شهادت‌ها، بشارت وعده الهی در تحقق نصرت و پیروزی و آزادی قدس شریف و سرزمین مقدس فلسطین بوده و با نابودی دشمنان جلوه خواهد یافت.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر