|
شناسه خبر: 6718

اولین حاشیه مهم از چهلمین جشنواره فیلم فجر

اولین حاشیه جهلمین جشنواره فیلم فجر با حضور پدر و پسر در این عرصه قلم خورد.

اولین حاشیه چهلمین جشنواره فجر؛ پولاد کیمیایی بخاطر «شهاب حسینی» انصراف داد!

متن منتشر شده از سوی پولاد کیمیایی به صورت غیر مستقیم حاوی این مساله است که انصراف او به خاطر حضور شهاب حسینی در هیات داوران بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر است.

اولین حاشیه چهلمین جشنواره فجر؛ پولاد کیمیایی بخاطر «شهاب حسینی» انصراف داد!

 

پولاد کیمیایی در پست اینستاگرامش نوشت:

جشنواره فجر و انصراف کیمیایی ها!«وقتی حقیقت آزاد نیست ، آزادی حقیقت ندارد. قضاوت های بزرگ کار آدم های کوچک نیست. من پولاد کیمیایی فرزند گیتی پاشایی و مسعود کیمیایی؛ بازیگر سینما و کارگردان با افتخار انصراف خود را از شرکت در جشنواره فیلم فجر اعلام می‌کنم.»

دوسال قبل پس از انصراف مسعود کیمیایی از جشنواره فیلم فجر به خاطر حوادث آبان که باعث به وجود آمدن موجی در میان سینماگران شد و تعدادی از هنرمندان نیز از حضور در جشنواره انصراف دادند ، شهاب حسینی در نشست فیلمش در جشنواره ، به تندی از مسعود کیمیایی انتقاد کرد. انتقاد شهاب حسینی از مسعود کیمیایی باعث شد تعداد زیادی از هنرمندان و مردم به شدت از شهاب حسینی انتقاد کنند و سخنان او را ناشایست بدانند.

حالا پس از اینکه شب گذشته اعلام شد شهاب حسینی یکی از داوران سوادی سیمرغ چهلمین جشنواره فیلم فجر است پولاد کیمیایی که با فیلم «خایٔن کشی» در جشنواره امسال حضور دارد از حضور در این دوره جشنواره انصراف داد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر