|
شناسه خبر: 8680

آغاز ثبت‌نام خبرنگاران برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران

ثبت‌نام اصحاب رسانه، برای حضور در سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از امروز آغاز و تا 9 اردیبهشت ادامه دارد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛  این کار با هدف تعامل بهتر و بیشتر مدیریت برگزاری نمایشگاه با اصحاب رسانه، اطلاع‌رسانی دقیق و به لحظه و گسترده در خصوص رویدادهای نمایشگاه و برنامه‌ریزی لازم برای خدمات و تسهیلات رفاهی لازم برای سهولت فعالیت همکاران رسانه ای صورت می‌‎گیرد.

لازم به ذکر است خدمات در نظر گرفته شده در ایام نمایشگاه به آن دسته از همکاران رسانه‌ای ارائه خواهد شد که ثبت‌نام خود را در این سامانه قطعی کرده باشند.

طبق شیوه‌نامه در نظر گرفته شده، ثبت نام و خدمات ویژه اصحاب رسانه، شامل فعالان تمام رسانه‌های مکتوب مانند روزنامه‌ها، نشریات و جراید و رسانه‌های غیرمکتوب از جمله خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری است که دارای مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و فعالیت گسترده و مستمر در سه ماه گذشته باشند.

 
لازم به تاکید است زمان ثبت‌نام تا 9 اردیبهشت است و به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود . مطابق شیوه نامه ثبت نام اصحاب رسانه، خبرنگاران هر رسانه به صورت گروهی باید ثبت نام کند و به ثبت نامهای انفرادی رسیدگی نخواهد شد.

بیشتر بخوانید

  • آغاز هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان
  • تهران آماده برای میزبانی از بزرگترین رویداد فرهنگی کشور

اصحاب رسانه میتوانند با مراجعه به نشانی https://survey.porsline.ir/s/haSeVaB نسبت به ثبت نام در این زمینه اقدام نمایند.

سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 21 تا 31 اردیبهشت در محل مصلای امام خمینی(ره) به دو شکل حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

ارسال نظر