|
شناسه خبر: 8697

امبر هرد انگشت جانی دپ را قطع کرد

جانی دپ در دادگاه اعاده حیثیت علیه همسر سابقش ادعا کرد امبر هرد در جریان یک دعوا سرانگشت او را قطع کرده بود.

جانی دپ در دادگاه اعاده حیثیت علیه همسر سابقش ادعا کرد امبر هرد در جریان یک دعوا سرانگشت او را قطع کرده بود.

به گزارش ایرنا از ورایتی، دادگاه رسیدگی به دادخواست اعاده حیثیت جانی دپ، ستاره هالیوودی، از همسر سابقش، روز ۱۱ آوریل (دوشنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۱) در فرفکس کانتی ویرجینیا آغاز شد.

 

در جریان رسیدگی به این پرونده، یک پزشک و یک پرستار روز گذشته (دوشنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۱) شهادت دادند امبر هرد نوک انگشت جانی دپ را قطع کرده و آن‌ها مجبور شدند دنبال تکه قطع شده بگردند.

براساس شهادت شهود، این اتفاق در ماه مارس سال ۲۰۱۵ افتاد که ستاره فیلم‌های چارلی و کارخانه شکلات سازی و ادوارد دست قیچی برای فیلمبرداری قسمت پنجم از مجموعه دزدان دریایی کارائیب در استرالیا بود.

دپ همسر سابقش را متهم کرده که با پرتاب یک بطری به سمت وی سرانگشت وسطش را قطع کرده است. اما هرد ادعا می‌کند دپ احتمالا وقتی گوشی تلفن را می‌شکسته این بلا را سر خودش آورده است. وکلای هرد هم پیامک‌هایی رو کرده اند که در آن‌ها دپ به قطع کردن انگشتش اقرار می‌کند.

بازیگر فیلم‌های آکوامن و لیگ عدالت در این دادگاه ادعا کرد در جریان آن دعوا دپ او را کتک زده و به او تجاوز کرده است.

دیوید کیپر، پزشک شخصی دپ، می‌گوید با او تماس گرفته شد، به خانه دپ رفت، زخمش را تمیز کرد و او را به اتاق اورژانس برد. وی همچنین شهادت داد که از کارکنان خواسته بود در خانه به دنبال تکه قطع شده انگشت دپ بگردند و در نهایت آشپز دپ آن را پیدا کرده بود.

کیپر با اشاره به این که در خانه خون و شیشه شکسته ریخته بود، گفت: آشپز تکه انگشت دپ را در آشپزخانه پیدا کرد.

کیپر همچنین شهادت داد که هرد آن زمان در خانه بود و ناراحت به نظر می‌رسید، اما با وجود این، او متوجه هیچ جراحتی در این خانم بازیگر نشد.

دبی لوید، پرستاری که با کیپر کار می‌کرد نیز شهادت داد یکی از کارکنان خانه انگشت را پیدا کرده و آن را به اتاق اورژانس آورده بود.

کیپر و لوید استخدام شده بودند تا به دپ در ترک مصرف مواد مخدر کمک کنند.

جانی دپ ۵۷ ساله و امبر هرد ۳۴ ساله پس از چهار سال آشنایی، در فوریه سال ۲۰۱۵ در لس‌آنجلس ازدواج کردند و در سال ۲۰۱۷ کارشان به طلاق کشید. رابطه زناشویی این زوج هالیوودی در این دو سال فوق‌العاده پرتنش بود و حتی با توهین و برخورد‌های فیزیکی همراه شد. تاکنون هر یک دیگری را به شروع درگیری متهم کرده است.

در این میان جانی دپ سخت تلاش می‌کند کارنامه خود را از ننگ همسرآزاری و ضرب و شتم همسر سابقش پاک کند. وی در همین راستا علاوه بر شکایت علیه روزنامه سان، از امبر هرد نیز به‌خاطر مطلبی که علیه او و با اتهام خشونت خانگی در روزنامه واشنگتن پست منتشر کرده، شکایت و درخواست دریافت ۵۰ میلیون دلار غرامت کرده است.

ارسال نظر