|
شناسه خبر: 188

یحیی گل محمدی:

نگران ولی خوشبینم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انگیزه بازیکنان در تمرینات زیاد است و به این موضوع خوشبینم اما نگران آمادگی آنها هستم.

حیی گل محمدی در آستانه بازی امشب پرسپولیس در هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مقابل التعاون عربستان گفت: بعد از نقل و انتقالات تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. یک بازی تدارکاتی هم انجام دادیم. در فرصت کمی که داشتیم تمرینات را هم منظم انجام دادیم.

سرمربی پرسپولیس درباره شرایط بازیکنان این تیم افزود: با توجه به جابجایی ها سعی کردیم با اساس تاکتیک تیم و بحث هماهنگی بین بازیکنان کار کنیم. فرصت کمی داشتیم اما بازیکنان با انگیزه خیلی بالایی تمرین کردند که ما را امیدوار کردند.

وی تاکید کرد: از تیمم راضی ام. حس خوبی در تمرینات وجود دارد و بازیکنان تمام تلاش خود را می کنند.

گل محمدی درباره آنالیز التعاون عربستان یادآور شد: نتایج بازی های این تیم در لیگ عربستان نتایج خوبی بود اما پس از کرونا دچار نوسان شدند. عملکرد انها با نتایجی که اخیرا گرفته اند متفاوت است . آنها در بازی های آخر خود نتیجه نگرفتند و دچار استرس شدند اما به هر حال در آسیا و گروهی که ما هم در آن هستیم دو برد دارند و صدرنشین گروه محسوب می شوند.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: آنها یک مهاجم استرالیایی و یک دفاع برزیلی گرفتند. در مجموع چهار بازیکن خارجی با خود آورده اند و فکر می کنم نمی توانیم آنها را دستکم بگیریم.

گل محمدی بار دیگر از وضعیت بازیکنان خود تعریف کرد و گفت: انگیزه بازیکنان پرسپولیس ستودنی است. دلم برای کسب موفقیت روشن است.

وی تصریح کرد: تنها نگرانی ام هماهنگی بین بازیکنان است. با رفتن علیپور و ترابی که مهره های تاثیر گذاری با گلزنی و پاس گل دادن های خود در همین آسیا هم محسوب می شدند کار سختی داریم. بازیکنان خوبی را گرفتیم اما زمان کمی برای کار کردن با آنها داشتیم ولی اطمینان دارم با تمام وجود کار خواهند کرد.

سرمربی پرسپولیس افزود: از هواداران می خواهم باز هم انرژی مثبت خود را برای مجموعه تیم بفرستند.

گل محمدی در پایان خاطرنشان کرد: برگ برنده ما در این مسابقات بازیکنان قدیمی هستند که تجربه حضور در فینال آسیا را دارند. آنها به همراه برانکو کار بزرگی را در آسیا کردند. این تجربه می تواند به کمک ما بیاید تا شرمنده هواداران در این روزهای سخت اقتصادی نشویم.

گل محمدی افزود: مشکلات زیادی در هتل محل اقامت وجود دارد اما تمام بهانه ها را باید کنار بگذاریم. امیدوارم اتفاقات خوبی در بازی با التعاون رقم بخورد. محتاج دعای هواداران هستیم.

سرمربی پرسپولیس درباره شانس این تیم برای رسیدن به قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: این روزها دوست دارم درباره مسائل مثبت صحبت کنم. از رفتن به فینال آسیا و اتحادی که در اعضا وجود دارد حرف بزنم. وظیفه ماست در شرایطی که داریم اتحاد را بیشتر کنیم.

وی در پایان به هواداران پرسپولیس قول داد و گفت: شک نکنید پنجمین قهرمانی را کسب می کنیم. من به آینده با پرسپولیس خوشبین هستم.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر