|
شناسه خبر: 2436

شکوری:

تا شروع نقل و انتقالات پرونده بودیمیر را حل می کنیم

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: سعی می‌کنیم تا زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی، مشکل پرونده بودیمیر را برطرف کنیم.

به گزارش صبح نو، ابراهیم شکوری در خصوص آخرین اقدامات باشگاه پرسپولیس پیرامون پرونده بودیمیر که باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس شده اظهار داشت: مدیریت باشگاه در تلاش است تا به خاطر این پرونده مشکلی پیش نیاید، فرصت ما طبق نامه وکیل بودیمیر تا دیروز بوده، سعی می‌کنیم برای دوم اسفند که پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی باز می‌شود مشکلی به وجود نیاید و بتوانیم بازیکنان مد نظرمان را جذب کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا ایمیلی از سوی فیفا به باشگاه پرسپولیس رسیده، عنوان کرد: هواداران ما واقعاً به اندازه کافی نگرانند و عذاب کشیدند، خواهش می‌کنم اخبار رسمی را از طریق سایت و دیگر رسانه‌های باشگاه پرسپولیس پیگیری کنند. تا این لحظه ایمیلی از فیفا دریافت نکرده‌ایم، تلاش می‌کنیم با راهکارهای موجود، باشگاه را از این شرایط خارج کنیم، به هواداران این امیدواری را می‌دهم که برای دوم اسفند مشکلی نباشد. آنها حق دارند نگران باشند ولی کادر مدیریت باشگاه شبانه‌روزی تلاش می‌کند که ان شاءالله مشکلی برای پرسپولیس به وجود نیاید.

شکوری در ادامه گفت و گو با رادیو ایران افزود: اما 500 هزار یورو با توجه به شرایط اقتصادی فعلی مبلغ واقعاً زیادی است که می‌تواند ما را دچار چالش کند اما ناامید نیستیم و تلاش می‌کنیم که این مشکل برطرف شود، اگر خبری به دست ما برسد حتماً به صورت شفاف اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر