|
شناسه خبر: 2451

آخرین وضعیت بازیکن اسبق پرسپولیس؛

علی انصاریان نیاز به معجزه دارد

داماد خانواده علی انصاریان آخرین وضعیت پیشکسوت پرسپولیس را تشریح کرد.

علی انصاریان، این روزها به دلیل درگیری با ویروس کرونا در بیمارستان فرهیختگان بستری شده و از روز گذشته حال وی نسبت به روزهای قبل در شرایط وخیم‌تری قرار گرفته است.

حامد اژدری، همسر خواهر پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت وی به فارس، گفت: متاسفانه وضعیت علی به حدی وخیم است که فقط می‌توانم از همه مردم ایران بخواهم او را دعا کنند. از بعد از ظهر روز گذشته اکسیژن خونش کاهش شدیدی داشته و با وجود تلاش پزشکان با استفاده از یک روش جدید، متاسفانه انصاریان به کما رفت.

وی افزود: در حال حاضر ضربان قلب علی خیلی بالا است و در شرایطی که باید با استفاده از روش اینتوبه اکسیژن خونش بالا و حدود 90 می‌آمد اما اکنون اکسیژن خون علی به شدت پایین و نزدیک 30 درصد است. دستگاه ونتیلاتور را داخل گلویش گذاشته‌اند و برای بازگشت انصاریان نیاز به یک معجزه داریم. همه ما از درگذشت مهرداد میناوند ناراحت هستیم اما از مردم می‌خواهم انصاریان را دعا کنند تا به آغوش خانواده‌ و مادرش بازگردد.

داماد خانواده انصاریان تصریح کرد: امید خودمان به زنده ماندن علی خیلی کمتر از قبل شده زیرا اکنون در کمای مصنوعی است. همچنین از صبح امروز هم ابراهیم شکوری، علی کریمی و جواد کاظمینان به بیمارستان آمده‌اند تا پیگیر احوال رفیق‌شان باشند.

ارسال نظر