|
شناسه خبر: 2933

کار سخت پرسپولیس برای دریافت کارت بازیکنان جدید

باشگاه پرسپولیس با وجود پیگیری‌ مدیرانش نتوانست مجوز بازی مهدی ترابی را دریافت کند.

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 15 امروز در هفته هفدهم لیگ برتر به مصاف صنعت نفت آبادان رفت. با وجود پیگیری مسئولان باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال،‌ در نهایت مجوز بازی مهدی ترابی در حالی که این بازیکن از سوی فدراسیون فوتبال قطر ارسال شده بود، برای حضور مقابل شاگردان سیروس پورموسوی صادر نشد تا این بازیکن نتواند مقابل صنعت نفت به زمین برود.

نکته قابل تامل این است زمانی که مدیران پرسپولیس در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مشغول رایزنی برای دریافت مجوز بازی ترابی بودند، مدیران فدراسیون به آنها اعلام کردند برای دریافت کارت بازی بازیکنان جدید این تیم باید حدود 30 پرونده این باشگاه تعیین‌تکلیف و رضایت طلبکاران جلب شود تا سرخپوشان بتوانند از ترابی و سایر بازیکنانی که احتمال دارد در روزهای آینده به این تیم بپیوندند استفاده کنند.

تمام این پرونده‌ها مربوط به دوران مدیریت مسئولان سابق باشگاه پرسپولیس است و عمر تعدادی از آنها به سال‌های 85 و 86 باز می‌گردد. در واقع باشگاه پرسپولیس برای دریافت کارت بازی نفرات جدید خود باید مبلغی حدود 3 و نیم تا 4 میلیارد تومان پرداخت کنند.

مدیران این باشگاه حتی حاضر بودند برای دریافت کارت بازی ترابی تعهدهای لازم را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ارائه کنند، اما این اتفاق هم رخ نداد.

این در حالی است که در گذشته پرونده برخی تیم‌ها که دچار چنین مشکلاتی شدند، با ارائه تعهد از سوی مدیران آنها به صورت موقت رفع شد، اما مدیران جدید فدراسیون و مسئولان سازمان لیگ چنین تعهدی را از جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری نپذیرفتند.

ارسال نظر